Skocz do zawartości

e60 525d, komputer podczas jazdy sie wylacza..i wlacza


kuman

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, mam taki problem od pewnego czasu zauwazylem ze podczas jazdy do pracy `czasami` moj komputer gasnie (wyl sie wtedy muza, navi, czujnik parkowania) a po chwili sam sie wlacza, do pracy jade nie cale 10 minut... jakis okres temu bylem na kompie z innym problemem i wykazal ze baterie sa slabe ( przymierzam sie do wymiany akumulatora) ale ogolnie jaki moze byc powod tego ze komputer sam sie restartuje, czy ma na to wplyw pogoda, krotkie przebiegi w ktorych akumulator nie laduje sie prawidlowo i powoduje to `przepiecie`?. na dluzszych trasach nie zauwazylem tego problemu wszystko jest jak powinno. prosze o rade. dzieki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego kuman

Ja mam podobny problem. U mnie przed paroma dniami tez nagle po uruchomieniu auta edrive zaczął fiksować -naprzemiennie startuje i wyłącza się - i tak w kółko. Próbowałem coś odszukać w necie. Niestety prawdopodobnie może to oznaczać wymianę całego urządzenia co jest dość dużym kosztem. Telefonowałem w parę miejsc - proponują naprawę koszt 1000 zł. Czytałem tez że ewentualna naprawa może być nieskuteczna. Podobno navi profi tak maja, że się często psują :( . Może koledzy coś poradzą. Szczerze mówiąc liczę na to :) U Ciebie rzeczywiście może to jest powiązane z poziomem doładowania aku jeśli na trasie jest ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

mam taki sam problem,komputer się włącza i wyłącza,nie reaguje na pokrętło,dziwny modulowany dźwiek niezapiętych pasów,zanika radio(nie da się regulować),no i oczywiście bluetooth nie da się odhaczyć na wyświetlaczu. Po odłączeniu wtyczek modułu MULF,radio działa dobrze,brakuje funkcji bluetooth ,nie działają czujniki cofania. Bardzo proszę o informację n/t dalszych czynności z mod. MULF, czy można go naprawić/i gdzie/,czy może jakaś używka ?

pozdrawiam, MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dołączę się do tematu.

U mnie problemem jest ciągły błąd sos,ale można się łączyć z numerem alarmowym , nie można w menu zaznaczyć ptaszka bluetooth, nie działa gniazdo usb.

Poza tym wszystko działa radio pokrętło itd.

Wypiąłem mulf2 z bagażnika błąd dalej wyskakuje rozkręciłem wygląda na oko dobrze,wiem na oko to chłop...............

Pytanko, mam jeszcze skrzynkę w lewym nadkolu z tyłu czy to jest moduł tcu,myślałem że jak jest mulf2 to nie ma tego modułu.

Czy ta skrzynka może powodować ten problemem?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki sam problem,komputer się włącza i wyłącza,nie reaguje na pokrętło,dziwny modulowany dźwiek niezapiętych pasów,zanika radio(nie da się regulować),no i oczywiście bluetooth nie da się odhaczyć na wyświetlaczu. Po odłączeniu wtyczek modułu MULF,radio działa dobrze,brakuje funkcji bluetooth ,nie działają czujniki cofania. Bardzo proszę o informację n/t dalszych czynności z mod. MULF, czy można go naprawić/i gdzie/,czy może jakaś używka ?

pozdrawiam, MK.

 

 

Masz padnięty moduł mulf, można go zregenerować.

Skontaktuj się z nimi:

http://www.skanbis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.