Skocz do zawartości

E65 ASO przed kupnem. Warto ?


Karol34424

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem umówiony na wizyte ASO przed kupnem auta w Krakowie. Teraz zastanawiam sie, bo koszt takiej przyjemnosci to 620zł, gdzie czas trwania to 3h. Tylko tyle ze boje się ze oni mi po prostu z małej wady zrobią kosztorys na pare tysiecy bo to ASO. Czy nie lepiej jechać do polecanego mechanika z forum, lub coś w tym stylu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi Karizmo. Ostatnio sprzedawałem e91 i bylem na takim serwisie to kupa śmiechu, spytaj się w serwisie co obejmuje taki przegląd to sam się przekonasz.Jak szukałem e60 to pojechałem do serwisu nieautoryzowanego zapłaciłem 220zł i nawet sprawdzili mi geometrie kół na co wyraził zgodę sprzedający :D A dlaczego tak myślę, bo cztery lata temu jak kupowaliśmy audi a3 i sprawdzana była przed zakupem w serwisie audi to po tygodniu skończyły się klocki hamulcowe a tarcze były w opłakanym stanie.A latem jak się auto przegrzało i pojechałem do nich to stwierdzili ze uwalone są wentylatory od chłodnicy i są połączone na krotko, to teraz widzieli?? a na przeglądzie nie :mad2: Tak mi kurcze prześwietlili auto przed zakupem :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego pytam czy jest sens, bo za samą diagnostyke 800zł to kupa kasy. A dzwoniłem do ASO o potwierdzenie przebiegu i mam informacje pewną ze auto ma tyle przebiegu ile ma. A 800zł obejmuje sprawdzenie stanu technicznego, mechanicznego, blacharskiego, wjazd na podnośnik, zawieszenie i sprawdzenie historii auta i wydrukowanie. Gdzie przy 500zł mam to samo bez sprawdzenia i drukowania historii auta.

A obawiam sie ze zobaczą jakis zapocony, powtarzam zapocony wąż to mi powiedzą ze część uszkodzona i wycene zrobią taką ze głowa mała.

Dlatego pytam czy aso czy polecany mechanik na forum. Okolice to są Katowic, gdzie czytałem ze Pan Krystian z ulicy warszawskiej jest dobrym magikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO omijaj z daleka, oni ci znajdą cieknącą uszczelkę gdzie za wymianę i uszczelkę wyliczą 500 zł a u normalnego mechanika za 100 zł zrobisz to samo.

Jedź do człowieka co ma o tym pojęcie i tylko i wyłącznie zajmuje się BMW bo on wie co się psuje i ile co kosztuje.

ASO ci nic nie powie bo przecież ich auta do kupna są bezawaryjne, superhiper, i laski za friko zrobią !

800 zł to jak złodziejstwo, lepiej te pieniądze w auto wsadzić i coś wymienić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.