Skocz do zawartości

F30, Warszawa, WBA3A51040F234240


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salon-polska-bezwypadkowy-vat-23-ID6y8gC7.html

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBA3A51040F234240

Type code: 3A51

Model: 328I (EUR)

E-F-R series: F30

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N20

Displacement: 2.00

Power: 180 (245 hp)

Drive: HECK

Transmission: AUT

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: CBDH - STOFF/LEDER BREE

Prod.date: 2012-03-23

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2P5 18"LM RAEDER TURBINENSTYLING 415

S2PA Lockable wheel bolt

S2TB Sport automatic gearbox

S3AG Reversing camera

S4AE Armrest front, retractable

S4DD EDLHOLZAUSFUEHRUNG FINELINE PUR STR

S4DM AKZENTLEISTEN PERLGLANZ CHROM

S4NE BLOW-BY-HEIZER

S5DA Passenger airbag deactivation

S5DC Rear-seat headrests, folding

S6AA BMW TeleServices

S6AB Control, Teleservices

S6NF Connection, MP3 player in mobile phone

S6NK ERW.ANBIND.MOBILER GERAETE

S6VA CIC assignment

S6WA INSTRUMENTENKOMBI. M. ERW. UMF.

S7NH BMW Service inclusive

P7S1 MODERN LINE

S8A1 Sprachversion polnisch

S8AT POLNISCH BETRIEBSANL./SERVICEHEFT

S8KA OELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATE

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8V7 HINWEISSCHILD NCAP GRIECH/UNGAR/POL

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S230 Extra package, EU-speciifc

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S258 Tyres with runflat properties

S302 Alarm system

S420 Sun protection glazing

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S465 Through-loading system

S488 Lumbar support, driver and passenger

S493 Storage compartment package

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S575 Socket, lugg. comp. incl. 2. batt.

S609 Navigation system, Professional

S698 Area-Code 2 for DVD

 

 

Ktoś się interesował? Lakierowane wg sprzedawcy tylko jedne drzwi - podobno nic poza podwójnym lakierem nie było w nich naprawiane. Samochód niby z polskiego salonu, ale na pytanie jakiego pada odpowiedź Auto Rawski, a to przecież serwis, a nie salon :-)

 

Coś się rzuca w oczy, poza jasną nie-skórzaną tapicerką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pakiet serwisowy do 100tys. km i trzy akcje serwisowe do wykonania.

 

100tys. bez względu na wiek? Bo 3 lata juz stuknęły.

A te akcje serwisowe to zrobi dowolny ASO nieodpłatnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

100tys. bez względu na wiek? Bo 3 lata juz stuknęły.

A te akcje serwisowe to zrobi dowolny ASO nieodpłatnie?

 

Pakiet serwisowy:

07NH BMW Service Inclusive - 5 years / 100,000 km AG 29-Mar-2012 up to 09-Sep-2017 up to 100000 KM Active

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest trochę więcej zdjęć:

http://auto-sim.com.pl/auto,1,6310,Bmw_328i_serwis_aso_bezywpadkowy_vat_23_2012.html

Zdjęcia były zrobione przy 50 tyś. km temu, również te z otomoto - na zdjęciach auto ma 26 tyś. KM, dodano w otomoto tylko zdjęcie z aktualnym stanem licznika.

 

Dziś pobieżnie oglądałem samochód - bez żadnych pomiarów itp. Samochód jeździ, hamulec działa trochę dziwnie, skrzypi przy dohamowywaniu do zera, ale ogólnie wrażenie z jazdy podobne do pozostałych dwóch, którymi jeździłem. Takie jakby gorsze, ale to chyba autosugestia przez brudne wnętrze... Wszystkie samochody testowane podczas 15-20-minutowej jazdy próbnej, więc niewiele to mówi.

 

Na pierwszy rzut oka minusy:

- zżółka tapicerka, to jest ta półskóra - nawet nie jest zużyta, wygląda OK, ale jest po prostu brudna, szczególnie fotel kierowcy, trochę pasażera, z tyłu chyba nikt nie siedział nigdy

- opony do wymiany

- potencjalnie wielu użytkowników, więcej poniżej

 

Historia auta jest taka, że było w leasingu z PL salonu, potem Auto-Sim przejął ten leasing (wciąż trwa) i od tego czasu samochód jest dostępny na wynajem, więc w ten sposób zrobił ostatnie 50 tyś. Nie wiadomo ilu nim jeździło i jak - ale wynajęty na 3 miesiące samochód traktuje się gorzej niż swój, więc to duży minus.

 

Plusy:

- gwarancja... którą po dobiciu do 100 tyś. można przecież przedłużyć. Więc nawet jeśli jakaś turbina padnie przez poprzednich użytkowników, to się to naprawi...

 

Jak wg Was wygląda sprawa tej tapicerki? Fotele żółte, pas kierowcy oblany jakąś kawą - zacieki - dywaniki też uwalone... Pytanie, czy jest sens to ratować jeśli potem miesiąc będzie ten sam problem - znów wszystko brudne... szczególnie w kontekście planowanego malucha u mnie w rodzinie :-D Czy w tym kontekście powinienem całkowicie porzucić pomysł jasnej tapicerki? Mnie to jest wszystko jedno jeśli chodzi o estetykę, ale ciemna pewnie znacznie bardziej praktyczna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kwestia gustu ale ten jasny srodek wyglada beznadziejnie, sobie w zyciu bym takiego auta nie kupil tym bardziej,ze byl to wynajem i kazdy pewnie dawal w palnik niewazny zimny czy cieply silnik. To Twoje pieniadze i Twoj wybor, ja bym nie kupil.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny środek wygląda rewelacyjnie, ale musi być kontrast do listew i koloru nadwozia. Jeżeli damy listwy aluminium czy jakieś jasne drewno to wygląda to źle ale jak damy piano to efekt jest nieziemski :) Łatwiej jest sprzedać auto z jasnym środkiem, czasem nawet w tytule ogłoszenia mamy dopis : beżowe skóry! . Oczywiście jeżeli cenimy funkcjonalność i nie chce nam się zbytnio spędzać czasu przy samochodzie to taki środek odpada. Ja w swoim mam identyczne skóry, z tym że u mnie są zabezpieczone itd. Fotele nie brudzą się w ogóle. Jedynym problemem były oryginalne jasne dywaniki, które najlepiej przy zmiennej pogodzie prać co kilka dni. Zmieniłem na ciemne i na dziś przy aucie spędzam tyle czasu co przy samochodzie z ciemnymi skórami.

Kwestia gustu, ale mimo wszystko dla większości jasny środek prezentuje się lepiej.

 

Co do tego samochodu to fajne auto tylko ten wynajem przez 50k jest martwiący. Wszyscy wiemy jak ludzie szanują rzeczy, które nie są ich. Wystarczy czasem zobaczyć w jakim stanie jeżdżą samochody, które są w leasingu używane przez wszelakich handlowców itd.

Stąd wzięło się właśnie dowcip: -Jakim autem można w każdej pogodzie po każdej drodze jechać z gazem w podłodze? -Służbowym.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Mariusz, pełna zgoda w obu punktach.

 

Co do jasnego środka - kwestia gustu, jeździłem różnymi F30 i nie patrząc na aspekty praktyczne, najbardziej podobała mi się kombinacja jasne wnętrze, czarna kierownica, czarna podsufitka. Tutaj wszystko było jasne i też było OK - to drewno nawet spoko wyglądało. Całkiem czarny wygląda trochę jak stare BMW - jakoś te wszystkie ładne detale giną w ogromie czerni. Najbardziej podoba mi się chyba taki brąz, ale praktycznie go nie ma na rynku wtórnym:

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1237661/3

 

Inna sprawa to aspekty techniczne - tutaj boje się właśnie o to ciągłe pranie i mycie... ale wiadomo - przy używanym samochodzie to nie powinno stanowić zbyt mocnego argumentu, są istotniejsze rzeczy :)

 

Co do tego egzemplarza - właśnie tego się obawiam, jak on był traktowany... zobaczymy czy Panowie zechcą się podzielić historią wypożyczeń. To oczywiście duży minus tego egzemplarza - z drugiej strony jednak wciąż puka gwarancja i możliwość jej przedłużenia i całkiem samochodu na tę chwilę nie przekreślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.