Skocz do zawartości

BMW E34 520I amortyzatory tylne i połamana półka


pmotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od ponad roku walczę z moją Beatą, aby doprowadzić ją do należytego stanu. Ostatnimi czasy oddałem do obszycia fotele, a teraz kanapę. Stwierdziłem, że posprawdzam elektrykę, zdjąłem wygłuszenie i ku mojemu zdziwieniu ukazał się widok dziwnie przesuniętych amortyzatorów i połamanej półki przy nich. Możecie mi podpowiedzieć czy tak to powinno wyglądać? Amortyzatory już zakupiłem nowe, wraz z osłonami i odbojami, bo tył mi siedzi jak we wiejskiej furmance ;) ale chciałbym się dowiedzieć czy to są standardowe amortyzatory czy poprzedni właściciel je tak dojechał.

 

W linku zdjęcia

https://drive.google.com/folder/d/0BwLlyo_ZODoeOTN2X1MzdFpTWW8/edit

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymieniłem amortyzatory, odboje, poduchy i osłony. Sprężyny są w dobrym stanie. Jednak amory, które były zamontowane raczej nie były od e34 a od czegoś innego. Dolne tuleje, którae wchodzą w wahacz wyglądały mi na dorabiane na sztukę wraz z gumą. Tak jakby ktoś przyciął kawałek rurki, założył na to gumę, wcisnął w amor i wbił młotem w wahacz. Istna sztuka. Aż boję się myśleć co znajdę przy dalszych działaniach w renowacji.. A co do poduszek to chyba były ręcznie podcinane, żeby koło pod kątem stało.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.