Skocz do zawartości

Wyciek z auta


ProMatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

To mój pierwszy post, kilka godzin temu kupiłem swoje pierwsze w życiu BMW e46 320i, dojechałem nim do domu (150km) wszystko było ok, pięknie równo pracował silnik, w środku cicho,

temperatura w normie. Wszystko super. Do czasu, podjechałem pod dom, chciałem ruszyć, przygazowałem i nagle kłęby dymu zaczęły uciekać z pod maski, wyrzygało chyba z 3l płynu i od razu skoczyła temperatura. Co się wg was stało i ile to będzie kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile będzie kosztować ? Jeszcze nie wiemy co było przyczyną zagotowania płynu.

Na pierwszy żut oka to by sie chciało powiedzieć że sie płyn zagotował lub przedmuchy do układu chłodzenia.

Sprawdzić z czego ten wyciek i go naprawić.

Uzupełnić płyn ( nie wodą) odpowietrzyć , włączyć podgląd temperatury i powtórzyć to samo co doprowadziło do wywalenia płynu , ale tym razem miej oczy i uszy otwarte.

Dobrze by było abyś sobie sprawił nowy korek bo to jest zawór bezpieczeństwa.

C.d.n

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ci mowie co sie stalo. Pekl waz hydrostatyczny z obejscia plynu do elektrogumonapawarki. Naprawa przekracza wartosc auta.

 

A teraz idz i moze wsadz glowe pod maske, albo, jesli nie chcesz, to zadzwon do wrozbity macieja, moze on cos poradzi.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.