Skocz do zawartości

Problem BMW E90 . Zamieszczam video .


lindek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest zimny to również tak pracuje :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie mam pojecia obecnie przebywam w holandi bylem u mechanika to stwierdzil ze do wymiany kolo pasowe po czym sciagnol paski i stwierdzil ze rozrzad do roboty ze jest lancuszek luzny i tak halasuje co tu robic co rAdzicie jutro jade do kolejnego ,zdjelem pasek od klimy i wydaje mi sie ze chodzi lepiej ,rozrzad oczywiscie na lancuszku 2005 r przebieg 320tys myslicie ze to to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napierdala jak szalone a tobie wydaje się ze chodzi normalnie? Procedura jest taka coś stuka zdejmujemy pasek odpalamy

1 cisza wiec osprzęt

2 bez zmian coś w silniku zdejmujemy misę szukamy dowodów

 

załuż pasek skrecaj kierownica sprawdz czy dziek stukania się zmienia

1 tak pompa wspomagania

2 nie cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjelem pasek z kola ktory laczy sie z wspomaganiem auto wydaje mi sie ze zaczelo chodzic normalnie ale brak wspomagania co radzicie?

Kolego jak zdjąłeś pasek i przestało nawalać to koło pasowe jest wywalone i tak napierdziela, załóż może troszkę luźniejszy pasek i zobacz co się będzie dziać ale wydaje mi się że to koło pasowe jest wywalone bo pasek u Ciebie jest elastyczny bez napinacza i tak naciąga zmęczone koło pasowe że wpada w wibracje i dlatego taki masz dźwięk.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj jak pracuje silnik bez pasków. Możesz ściągnąć ten długi - nagrać, później jeszcze ściągnąć elastyczny - nagrać.

Poło pasowe może rzeczywiście już ma dosyć (zwłaszcza przy takim przebiegu). Zerknij jeszcze na pompę wspomagania, ale ona raczej chyba nie hałasuje w taki sposób.

 

Zerknij na korekcje wtryskiwaczy.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaję że to ten odrapany znaczek bmw;/

Nic mądrzejszego nie mogłeś napisać :duh: :nienie:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie obecnie przebywam za granica mechanik postawil tez na te kolo pasowe po czym pojechalem po drugie auto i stwierdzili ze to nie to;/

dzis bylem u innego lecz postawili na to ze lancuszek na rozrzadzie jest luzny ,warsztat na prawde dobry chodz nie polak ktory chcial oszukac.stawia

na to ze lanuch bo slychac metaliczny glos i czy go wymienialem ,powiedzialem ze nie ,co do na prawy mowi koszt duzy u nich juz go biora ale nie o to chodzi ,stwierdzIl ze moge zjechac nim do kraju ale jechac w miare spokojnie 120 km/h drodzy koledzy co o tym sadzicie obecnie mam 1000 km ryzykowac ? :mad2: ktos cos poradzi ?auto ma 320 najechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no to jeżeli jest to silnik m47n2. to ja 2 tyg temu też miałem taki dźwięk i poszła panewka na pierwszym I korbowod i stuka li mi tak i na wolnych obrotach na postoju a podczas jazdy dźwięk się nasilal. Jeśli to silnik m47n2 to rozrząd przejdzie 500 tys km. Jest niezniszczalny. Wykręcić filtr oleju i sprawdź czy nie masz opiekować złotych miedzianych pomiędzy wachlarzykami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.