Skocz do zawartości

Braking/driving stab. Problem E90


Kowal4574

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z góry przepraszam jeśli ten problem był już poruszany na forum ( nie mogłem znaleźć).

 

Dzisiaj podczas jazdy po mieście pojawiła mi się informacja

"Braking/driving stab.

Brake and drive control systems failure. Reduced braking and driving stability. Avoid hard braking. Have the problem checked by the nearest BMW Service".

Po zatrzymaniu się i włączeniu na nowo silnika, kontrolka się chwile popaliła i zgasła. Nie było błędu już w komputerze.

Pytanie czy to jest coś od czujnika zdarcia klocków hamulcowych czy jakaś poważna usterka?

Proszę o pomoc. Auto E90 320d M47N2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo problem z pompa abs, albo z plynem lub gorzej z DSC ktory sie zaczyna wysypywac... jezeli sie powtorzy radze pojechac do mechanika.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Błąd pojawił się drugi raz, jednak mamy pewne przypuszczenia czemu się tak dzieje. Najprawdopodobniej spadek napięcia z powodu błędów świateł tylnych. Nie miałem czasu się tym zająć, ale teraz muszę zrobić mostek. Światła wyglądają na chińskie- niby DEPO, ale błędy wysypuje- czasem nawet po 4 na raz, a ta pompa zaczęła wyskakiwać po wymianie światłe. Zrobię, pojeżdżę, zobaczę.

 

Błąd zniknął po zgaszeniu auta i ruszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.