Skocz do zawartości

335i na Potwora 500 koni :)


Benyxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś kontakt, albo na forum jest właściciel bmw 335 który w łodzi w tcperformance zrobił 470 koni? Chciałem go po pytać o kilka szczegółów, a widziałem na fb tcperformance zamiescilo zdjęcia z wykresem właśnie tego autka zrobionego na 470 koni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ma ktoś kontakt, albo na forum jest właściciel bmw 335 który w łodzi w tcperformance zrobił 470 koni? Chciałem go po pytać o kilka szczegółów, a widziałem na fb tcperformance zamiescilo zdjęcia z wykresem właśnie tego autka zrobionego na 470 koni

 

Ja mam do niego kontakt, mój przyjaciel, z resztą odzywał się w tym temacie - MrChroc :) Obecnie zmiana taka, że nie ma już JB4 i jest na seryjnym ECU. Latałem tym w sobotę, ładny zamiatacz się zrobił :)

E60 535i 2009 M Sport / Schwarz 2 / Shadowline - touched by R-PERFORMANCE - gone

F10 535i 2013 M-sport / Schwarz 2 / Shadowline ++ by DYNOSOFT - his - gone

M3 E92 2012 Competition - gone

F10 535i M-sport LCI / Carbon Shwarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś kontakt, albo na forum jest właściciel bmw 335 który w łodzi w tcperformance zrobił 470 koni? Chciałem go po pytać o kilka szczegółów, a widziałem na fb tcperformance zamiescilo zdjęcia z wykresem właśnie tego autka zrobionego na 470 koni

 

Hej

Joker rozwiał w sumie wszelkie watpliwosci :) Auto po robocie w TC jest istnym szatanem, ale na wyniku 470 nie przestajemy, niedlugo wlatuje nowy stage i miejmy nadzieje bedzie blizej niz dalej 6 z przodu :)

Co do Twoich pytan ktore wyslales na prive, pozwole sobie odpowiedziec na nie tutaj, moze komus pomoze

 

Auto to normalny automat nie DKG stad ustawlisimy limit 600 nm aby nie katowac skrzyni, normlanie Niuta jest jeszcze bardzo duzo w nadmiarze, jednak nei sposob wysylic je tak aby po paru WOOOOOTach zmienic skrzynie i wrocic do domu laweta

 

błedow nie wywala zadnych powaznych , mam podpiete OBD non stop, jedyne co wyskakuje to blad sensora ale to jest zwiazane z pelnym przelotem w tym samochodzie, generalnie mozesz do nich walic jak w dym, chlopaki nie dosc ze zrobili kawal MEGA DOBREJ ROBOTY, to jeszcze sami wyskoczyli z propozycja sensonwych rozwiazan w celu bezpiecznego podniesienia mocy, jak np dodatkowa pompa cisnienia

 

w razie czego pytaj, postaram sie odpowidziec co w mojej mocy, dodaje tez post do obserwowanych bo widac nie zrobilem tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa za podpowiedz już dzwoniłem do TCPerformance mówią że też będą ogarniać , teraz tylko muszę znaleźć kogoś we Wrocławiu co mechaniczne zmiany mi ogarnie do końca , i jechania z koksem :) nie ukrywam że wyniki w okolicy 600 apetycznie wyglądają :) musi zamiatać jak szalona :D:D:D:D .Jeździłem Nissanem (jako pasażer ) zrobionym na 630KM a waga około tony i są to wrażenia za duże jak dla mnie :) trzęsłem się do wieczora z wrażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był nissan 200sx bez foteli wyrzucone wszystko co można było auto przygotowane do driftu a nie do jazdy na codzień , to było kilka lat tememu z 5-7 lat temu auto słynne we Wrocławiu z wielkim napisaem bed toys na całym boku , gdzieś kiedyś filmiki na youtubie z nim były , ale wrażenia naprawdę niesamowite , nigdy wcześniej ani potem nie jechałem w czymś podobnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Lato idzie więc odgrzebuje temat, Pytanie do MrChroc czy udało sie zamontować następnego stage ? oraz na jakich turbinach jeździsz ? Perun turbo ma w ofercie ma 2 rodzaje stage , jeden na 440KM a drugi powyżej 500KM ale mają trochę większego laga z stad pytanie które masz i jak się na nich jeździ ? oraz czy robiłeś coś z układem paliwowym żeby osiągnąć 470 KM ? czy masz wtryski nowego typu te które były montowane od około 2011 roku ? podobno one są mocniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.