Skocz do zawartości

e61 wymiana zwykłych lamp na bi-xenon - czego brak ?


eSCeZeto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zapewne przeczytam zaraz, że temat już był i wystarczy użyć wyszukiwarki itp. itd ale po godzinie szukania na google daje sobie siana...

 

Pacjent: bmw e61 2004 rok na zwykłych "halogenach", przeszczepiłem lampy bi-xenonowe z przed lifta, dokodowane $522 (dziękuje gk tds) lecz xenon ani mru mru.

Zero jakichkolwiek objawów, kierunki, ringi, brewki, długie - to działa normalnie. Xenon nie mruga, nie świeci kompletnie nic (tak jest w lampie).

Słyszałem, widziałem też gdzieś kiedyś (teraz jak potrzeba to nie można znaleźć), że trzeba "dopiąć" odpowiedni kabel do lamp od modułu świateł ? Jeśli jestem w błędzie proszę mnie poprawić !.

Problem jest taki, że nigdzie nie mogę znaleźć jakichkolwiek informacji, jaki, skąd i co najważniejsze - gdzie ten kabel dołożyć.

Czy Wy, drodzy forumowicze jesteście w posiadaniu takiejże wiedzy ? Jakieś schematy ? Tutorial ? Cokolwiek ?

 

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc !

 

Dziękuje i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Moment czyli Ty nie musiałeś dostawiać żadnego poziomowania bo w E61 już jest w standardzie? Tylko dołożyłeś lampy i przetwornice i zakodowałeś. Jaki był tego wszystkiego koszt? Dużo roboty?

 

Wątpię żeby było na standardzie, nie dodawałem nic oprócz kompletnych lamp (przetwornice,zapalniki) + kodowanie i musiałem dodać jeszcze jeden kabelek do samej wtyczki przy lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Zasady są dwie :

 

1. Lecisz na drucie, czy tam na biedaka ( jak zwał tak zwal, na forum róznie oto nazywaja ) - montujesz same lampy i kodowanie

2. Robisz fabryke - zakladasz system poziomowania, kabelologia,spryskiwacze i modul swiatel pod xenon i dpiero wtedy kodowanie

 

Dwie drogi prowadzą , obie są skuteczne tylko różnymi sposobami i w różnych kwotach.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.