Skocz do zawartości

woda leje sie z tylnich drzwi


lukas_77772

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Troche poszukalem co do wody w uszczelkach i wychodze z zalozenia ze uszelka zbyt mocno dociska do drzwi i otwor odpowiadajacy z odprowadzenie wody jest zatkany/przytrzasniety. Moze dodadkowy otwor zalatwi sprawe albo poprawienie polorzenia uszczelki.

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/wds/Uszczelka_zpseflbnjdc.png

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z wodą za fotelem po odklejeniu maty i nie dokładnym przyklejeniu!

Rozpracowałem już o co w tym chodzi, mianowicie faktycznie odpływ nie działa jak powinien i kiedy mata nie przylega jak powinna woda się spiętrza i wlewa do środka ponieważ odpływ jest na końcu drzwi i tylko tam więc niżej i łatwiej poprzez matę ucieka do środka samochodu! Po zaklejeniu masą bitumiczną (bo takowa jest przy montażu, a nie żadna taśma dwustronna jak ktoś wyżej pisał) jeździłem bez tapicerki i odpukać nie przedostaje się już do środka jednak przed tym zabiegiem ściągnąłem plastikowy korek montażowy od dołu drzwi i przy ulewach nie wpływała już do środka gdyż miała lepszy odpływ od spodu. Po tym doszedłem, że to wina odpływu!

 

Ps.

Jeśli maty są poprawnie zaklejone to progi tez pozostają suche (przed poprawą mat ciagle były mokre i po otwarciu drzwi mialem jak wcześniej ktoś ujął "wodospad na zewnątrz" teraz juz tego nie ma) lecz już nie zakładam tych korków dla lepszego odpływu żeby nie robić dziur po drugiej stronie.

 

Moim zdaniem to jest błąd technologiczny bo gdyby były z dwóch stron to nie byłoby problemu.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Rafal1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mi na szczęście tylko z uszczelki leci. W drzwiach się nic nie zbiera ale jak będzie ciepło i tak będę sprawdzał na wszelki wypadek.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak,że woda stała w drzwiach jednak deszczówka szuka zawsze najłatwiejszego ujścia i dlatego maty muszą być idealnie zaklejone bo odpływ zawodzi, kiedyś mat nie było i nie powinno się nic wlewać do środka, a jednak nie jestem pierwszy, więc coś jest na rzeczy.

 

Auto nigdy nie było bite tylko instalacje zmieniałem pod Ambient oświetlenie przed tym nigdy nic mi się nie lało, tak dla rozwiania watpliwości.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Na 100% uszczelnić trzeba wygłuszenie, tą matę pod tapicerką dokładnie wykleic na szczelnie silikonem i gotowe

Silikonu dałem więcej we wazystkue możliwe dziury aby woda po wygłuszeniu wpadała do wewnątrz drzwi a nie do kabiny.

Zakleic musicie nie tylko brzegi obicia ale i każdy otwór, tak aby woda nie mogła znaleźć ujścia. Dotyczy większości bmw. Ja nam e53 po lifcie. Problem znany we wszystkich modelach nawet roczniki 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.