Skocz do zawartości

dorobienie grotu/klucza do E90 / brak grotu z środka


karolass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam 2 klucze do swojej e90, z czego jeden jest kompletny a drugi bez tego wyciąganego grota z środka, oraz posiadam również ten plastikowy grot na wzór mojego klucza. Potrzebuję porady co trzeba kupić oraz jakie czynności trzeba wykonać najprościej rzecz ujmując, bym mógł mieć drugi kompletny klucz. Czy elektronika jest zawarta w środku tego mojego klucza, i czy ten sam grot da się gdzieś dokupić czysty, po czym dorobić go do obecnego, i będzie to funkcjonować....? jak to jest z tymi kluczami w e90, proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mialem nadzieje, że tak to sie wlasnie odbywa, reasumując gdzie taki czysty grot dokupić? serwis bmw/ori? bo to takie specyficzne do kompletu tzn.drugiej części składowej klucza :) no i ile mn.w kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notabene... w serwisie bmw-tłokiński w Łodzi poinformowano mnie, iż można taki gotowy grot zamówić, po kodzie VIN, którego dorabiać już nie trzeba, bo będzie przypisany/wyrobiony do tego konkretnie samochodu, czyli kompletu drugiej części mojego klucza. Z formalności na jakie należy zwrócić uwagę, to takie iż przy zamówieniu które musi odbyć się u nich na miejscu, musi być wlaściciel pojazdu, lub dwóch właścicieli pojazdu jeśli takowi istnieją w dowodzie rejestracyjnym, jeśli jedna z osób nie może, to musi być poświadczenie notarialne o zgodzie jednego z nieobecnych właścicieli itp. Zapłata za towar jest z góry, a koszt takiej imprezy to 150zł. Na pytanie o możliwość zakupu u nich nie wyrobionego jeszcze grotu do klucza, w celu dorobienia sobie go samemu, uzyskałem odpowiedź że nie ma takiej możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.