Skocz do zawartości

e92 roleta tylnej szyby, nie składa się


miazgat0r

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam problem z roletą szyby chce ją złożyć to opuszcza się kawałek i zaraz ponownie wraca do góry. Tak jakby coś ją blokowało, pewnie będę musiał ją wyjąć całą i zobaczyć bo dostęp tam do tych prowadnic jest słaby. Jak ją wymontować? Pzdr :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odgrzewam kotleta :)

Jako że w temacie nikt nie udzielił dokładnej instrukcji jak zdemontować tylną półkę i roletę w E92 ja wychodzę z takim oto zapytaniem.

Po obaleniu oparcia tylnej kanapy ujrzałem pięć kołeczków mocujących półkę do blachy. Jednak nie mam pojęcia jak zdemontować te plastiki po bokach z których wychodzą pasy bezpieczeństwa.

Nie chcę niczego połamać więc z całej siły nie szarpałem, jednak czułem że siedzą one bardzo mocno.

Czy półka oraz roleta jest jeszcze gdzieś przykręcona? Np od strony bagażnika?

3jpg_qaahash.jpg

1jpg_qaahasx.jpg

EDIT:


Już jestem kilka kroków dalej, jednak półka z roletą dalej w aucie...

Tym razem powstrzymały mnie dwa plastikowe wysuwane ucha na półce - zdecydowanie należy je zdemontować aby wyciągnąć półkę.

Nie mam pomysłu jak się do tego zabrać - ktoś już to rozbierał, ktoś podpowie??

Swoją drogą nie mam pojęcia do czego służą te ucha - nie ma ich nawet na schemacie wg VIN.....


3jpg_qaaxpwx.jpg

2jpg_qaaxpwn.jpg

1jpg_qaaxpwe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.