Skocz do zawartości

Jak się ma gwarancja na nadwozie po naprawie w ASO


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Wszyscy.

Mam nadzieję, że nie powielam tematu, ale szukałem i nic nie znalazłem.

Zacznę od początku.

Ok 3 lata temu likwidowałem szkodę z oc sprawcy w półrocznym F10, były wymienione tylne prawe drzwi, koło i kawałek błotnika. Auto po kolizji nie wyglądało strasznie. Naprawy dokonywał autoryzowany serwis fus w W-wie . Auto odebrałem i zapomniałem o temacie. Kilka dni temu po umyciu auta zauważyłem taki meszek (początek purchli) na rancie błotnika.

Zadzwoniłem na blacharnię do fus-a, pan oschle odpowiedział mi, że gwarancja na naprawy blacharsko-lakiernicze jest na 2 lata.

Pytam więc go grzecznie jak to się ma do gwarancji na perforację nadwozia w niespełna 3,5-letnim aucie. Pan na to jak katarynka: GWARANCJA NA USŁUGI BLACHARSKO-LAKIERNICZE JEST NA 2 LATA.

Tu pojawia się moje pytanie.

Czy może ktoś z szanownych kolegów coś wie na temat postępowania w takich przypadkach?

Oczywiście nie omieszkam napisać do nich pismo, ale fajnie by było wiedzieć na czym stoję.

Z góry dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pan powiedział ci bolesną prawdę. Najgorsze jest to, że tzw. nowe oryginalne części, tak jak drzwi, błotnik, itp. nie są tak samo zabezpieczone przed korozją jak oryginalne na taśmie montażowej w kadziach. Pozostaje oddać do dobrego lakiernika na poprawkę. Współczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.