Skocz do zawartości

NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!


ajlb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podrzućcie jakieś działające torrenty do mapek...

 

Myślę, że lepszą opcją niż torrenty jest MEGA --> WEST 2015-2 --> EAST 2015-2

 

Pobrałem wersję WEST - jest OK :cool2:

Pobrałem wersję EAST i tutaj problem - nie czyta się pierwszy plik archiwum (Europe_East_Premium_2015-2.7z) :( - wygląda jakby był przycięty - jest trochę krótszy niż by tego można było się spodziewać.

Można prosić o jakąś poprawkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawartość katalogu USB1 ładujesz na pendrive bezpośrednio, następnie USB2.........

Czyli na pendrive masz katalog i plik.

 

 

Kolega wszystko ładnie opisał.

viewtopic.php?f=91&t=244377

 

Trochę szukałem info na temat instalacji z pendrive/USB - mam pewne wątpliwości jak należy to faktycznie robić.

Mnie się udało ale ...

Wgrałem wszystko na jeden pendrive - czyli wszystkie trzy zawartości typu "USB DVDx" "zsumowałem" w jeden katalog "pkgdb".

Ważne, żeby obok katalogu "pkgdb" był plik "config.nfm" - bez tego nie idzie.

Wsadziłem to USB do gniazda w schowku.

Instalacja pięknie ruszyła - oczywiście po "kluczyku". Trwało to kilkadziesiąt minut. Nie pamiętam do jakiego poziomu % doszła instalacja, ale zapytała mnie w pewnym momencie o USB nr 2 ! :nienie:

Tutaj się trochę zdziwiłem. :shock:

Nie chciało mi się wiele kombinować więc stworzyłem USB 2 i 3 poprzez modyfikację mojego startowego USB: czyli nowe/następne USB 2 i 3 miało wszystkie podkatalogi zawarte w "pkgdb" mojej wersji startowej (czyli suma USB1/2/3), a wykonałem modyfikację na plikach z rozszerzeniem *.pkg i *.sig - poumieszczałem wg tego co było w katalogach w archiwum wyjściowym - po prostu pousuwałem.

Zadziałało :cool2: - po kolej wkładałem USB1 (ten mój startowy), USB2, USB3 - pendrive nr 2 i nr 3 w zasadzie były tylko symbolicznie, na kilka sekund.

Wygląda więc, że trzeba było od razu zrobić 3 niezależne pendrivy tak jak płyty DVD - chyba, że coś namieszałem tworząc mój wyjściowy USB, który jest sumą podkatalogów "USB DVDx" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę na priva prosić cenę za kod potrzebny do instalacji tej mapy. Jaka jest różnica w cenie kodu jednorazowego do instalacji tej mapy a kodu lifetime, gdzie przy każdej następnej wgrywanej nowej mapie kod już nie będzie wymagany? Czy kiedyś podczas aktualizacji softu serwis cofnie kod lifetime i znowu będzie potrzeba go podawania ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Więc bezpośrednio na pendrive umieszczasz zawartość katalogu USB DVD1, po wgraniu tej części, zawartość DVD2....... DVD3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zawartość tylko jednego z tych katalogów może być bezpośrednio na pendrive.

Jeśli robisz z jednego 32GB to kopiujesz całe katalogi DVD1 DVD2 i DVD3 na pendrive, otwierasz na pendrive katalog DVD1 i jego zawartość wycinasz i wklejasz bezpośredni na pendrive, jak będzie chciał drugą część to chowasz z powrotem to co wyjąłeś z DVD1 i wrzucasz z DVD2 jak zażąda trzeciej części chowasz do DVD2 to co wrzuciłeś i powtarzasz z DVD3.

Jak chcesz to zrobić bez przekładania katalogów to musisz ściągnąć mapy z linków które ja podałem, to jest wersja która wgrywa się "za jednym zamachem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sformatuj na komputerze na fat32 i nagraj jeszcze raz. Jak nie pomoze to zmien pena. Taniej chinszczyzny czasem nie lapie.

 

Inna przyczyna to pendrive z kodowaniem z druga partycja i innymi wynalazkami. Zmien pena.

 

Upewnij sie ze na penie jest mapa i tylko mapa. Jak masz inne rzeczy to moga bruzdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj obojętnie, którą z tych marek: Kingston, Toshiba, Adata, Sandisk pendrive tych firm zawsze idzie bezproblemowo.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z instalacją mapy.

Pobrałem obie wersje (z torrenta i z mega), niestety przy rozpakowywaniu wyskakują mi błędy, że pliki są uszkodzone.

Ten z torrenta (wersja 1xUSB):

http://psm-pharma.home.pl/proskinlf/blad_torrent.png

 

Ten z mega (wersja 3xUSB):

http://psm-pharma.home.pl/proskinlf/blad_mega.png

 

Próbowałem rozpakować zarówno WinRaR jak i 7-Zip i za każdym razem są te błędy.

Czy coś robię nie tak czy pliki mogą być uszkodzone? Jakoś nie wierzę w drugą opcję bo widzę, że już ludzie ściągali i było wszystko OK.

 

W obu przypadkach pliki uszkodzone są różne, więc chciałem z jednej wersji podmienić z drugą, ale okazuje się, że zawartości nie są takie same: np. w jednej są katalogi ADAS_ECE_3_25 a w drugiej ADAS_ECE_3_26.

 

Moje auto jest ze stycznia 2009 i raczej nie miało aktualizacji oprogramowania więc i tak myśle, że update pójdzie tylko z płyty DVD. Czy w takim przypadku muszę szukać tylko wersji z podziałem na 3 DVD/USB czy ta wersja na 1 USB też da radę (jaki jest klucz do podziału na 3 osobne katalogi?).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.