Skocz do zawartości

KOMPUTER - co pokazuje?


Sooshe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Wczoraj kupilem moje pierwsze bmw.Jest to E36 Compact. 316.Mam pytanie.Mam zegarek cyfrowy i jak wcisne ta wajche od kierunkowskazow to mi 4 rozne rzeczy wyskakuja 1. temp chyba a reszta to nie wiem.Co to??Aha ile takie autko moze palic??Compact jest raczej maly.To nie 4 drzwiowy sedan.No ale tak mniej wiecej.Pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarek cyfrowy i jak wcisne ta wajche od kierunkowskazow to mi 4 rozne rzeczy wyskakuja

 

To co ty masz za zegarek. Ja też mam zegarek cyfrowy, ale mój po za godziną nic więcej nie chce pokazać :cry: .

 

Co do spalania, to wszystko zależy jak będziesz jeździł. Ja jeżdzę moim do pracy ok. 25 km w jedną stroną, z czego 5 km przez miasto reszta to trasa. W sumie 7,5l / 100 km.

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcisnij to od kierunkowskazu ale do kierownicy.Nacisnij to i ci powinno cos przeskoczyc.4 rzeczy 1. temp a reszta nie wiem.Wydaje mi sie ze srednie spalanie srednia predkosc i ile km zrobie na tym paliwie co mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

godzina, średnie spalanie, średnia prędkość i temperatura powietrza na zewnątrz.

Co do spalania: 10 w mieście (cały czas skrzyżowania, światła itd.). Na trasie na odcinku 400 km gdzie max prędkość dochodziła do 160 spalił mi średnio 6,3 litra (super wynik!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, dołączam sie do tematu bo od września jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 316 E36 Compact i .. .do tej pory nie wiem jak przełączać komputerek by wyświetlał coś innego niż godzina. Wyraźnie widzę, że opróz aktualnego czasu wyświetlacz jest przygotowany do wyświetlania średniego spalania, średniej prędkości i dystansu jaki pokonam na aktualnym paliwie oraz temperature zewnętrzną ale... kurcze nie mam pojęcia jak to sprawdzać, jak przełączać :cry2: Czy ktoś mógłby spróbować to wytłumaczyć od początku do końca ale tak jak największemu debilowi? Wiem, że bierze w tym udział dźwignia od kierunkowskazów ale... nie mam pojecia w którą stronę mam ją nacisnąć, na jak długo i w jakiej kolejności. Do tej pory jeździłem '"francuzami" bo na BMW nie było mnie stać. Wreszcie moje marzenie się spełniło i jużiinnego auta jak BMW nigdy nie kupię! Czy ktoś mógłby mi to od początku wyjaśnić jak to ustawiać i przełąćzać? Będę ogromnie wdzięczny!

Na koniec, dla pewności podaję jaki mam zegarhttp://pcm1.superhost.pl/rajubikes/zegarek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
... najzwyczajniej w świecie wciśnij dzignię kierunkowskazów w stronę kierownicy. Za każdym razem po wciśnięciu będą Ci się zmieniały informacje dotyczące średniego spalania , średniej prędkości , temperatura , ile możesz przejechać na pozostaym paliwie... I tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mocno to trzeba wcisnąć? Sorki za głupie pytania ale... próbowałem i ani drgnie. Nie wiem czy są różne rodzaje tych dźwigni? Jest możliwość, ze mój compact nie ma odpowiedniej dźwigienki, ze są 2 rodzaje? Moze tylko odpowiedni zegarek/komputer mam a reszty nie mam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Właśnie stałem się posiadaczem Compacta E36 316. I mam taki problem, komputer wyświetla cały czas „PPP” :cry2: czy ktoś z forum spotkał się z czymś takim bądź wie o co chodzi :?: :?: :?:

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.