Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Prosze o opinie :)

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-idealny-stan-doinwestowany-skorzana-tapicerka-ID6y41iP.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=461465

 

 

 

VIN: WBABM51000JH26301

Type code: BM51

Model: 328CI (EUR)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M52/TU

Displacement: 2.80

Power: 142 (193 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 364 - TOPASBLAU METALLIC

Upholstery code: N6TT - STANDARDLEDER/GR

Prod.date: 1999-03-15

S226 Sports suspension settings

S256 Sports multifunct.strng whl,cruise cntrl

S288 BMW light alloy wheel, cross spoke 29

S305 Remote control for central locking

S313 Fold-in outside mirror

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S640 Preparation f tel.installation universal

S661 Radio BMW Business (C43)

L801 National version Germany/Austria

S832 Battery in luggage compartment

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S999 Job control "HEA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To niezły stan musi byc jak z 25 zszedł na 17 :mrgreen: mało jest juz 328 bo trzynaja cene na zachodzie i nikt nie przywiezie zadbanego z 99 roku za 25 tys zł ,przyjeżdzają te złomy po 2500 .euro .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt samochód już trochę wisi.

Cena zeszła do Polskich realiów.

Sam sprzedawałem zielone coupe e46 328 - początkowa cena 22500 z dwoma kompletami kół i 3mc zero odzewu, a że chciałem samochód sprzedać nie ogłaszać wystawiłem za 18500 na zimówkach i dopiero jako takie zainteresowanie było ( przecież takie stoją na allegro od 11k z pięknymi opisami )

Inny odcień przedniego błotnika - akurat tym bym się nie przejmował w e46 rdza je te błotniki.

Sprawdź tylne zawieszenie - lubi pękać jak ktoś gum tylnego wózka nie wymienił ( po 16 latach raczej są w stanie agonalnym, a mało kto je wymienia. Jak podłoga cała robiąc kompleksowo z nowymi śrubami koszt gratów ~940zł + robocizna ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialbym byc pewny żeby jechac po to auto. Nie mam pieniędzy ani czasu na wycieczki przez cala Polske. Jak sie nie szuka to jest wszędzie do wyboru do koloru, jak sie potrzebuje to same trupy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialbym byc pewny żeby jechac po to auto. Nie mam pieniędzy ani czasu na wycieczki przez cala Polske. Jak sie nie szuka to jest wszędzie do wyboru do koloru, jak sie potrzebuje to same trupy...

Nie słyszałem o takim sposobie kupna samochodu. Bez oglądania chcesz mieć "pewność"? Niby jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby taki sposób ze wchodzisz na http://bezwypadkowy.net/ i wybierzesz goscia z odpowiedniego regionu zlecasz mu obejrzenie auta. Po czym dostajesz 50 dokladnych zdjec z opisem, mierzenie miernikami itp. Nie myslisz chyba ze będę dymal 600 km :) juz ostatnio zrobilem sobie wycieczke 260 km, wszystko cacy przez Tel :) Czlowiek uczy sie na bledach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz pojecie warty obejrzenia? Teraz zrobie tak jak mowilem, ze ktoś mi przedstawi ze jest ok to oczywiście ze pojade, nie mowie tu o sprzedających bo u nich i tak nic nie stuka nic nie puka. Tyle w temacie. Dlatego zbieram opinie a wiem ze tutaj na forum ludzie maja pojecie o Bmw .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego, ja nie chcę ciebie do niczego zniechęcać ale uzależnianie decyzji od bądz co bądz, wyłącznie subiektywnych opinii i to na podstawie zdjęć, to taka sama decyzja jakbyś podjął ją sam.

Ja ciebie doskonale zrozumiałem, nie ma decyzji forum, nie jadę, jest pozytywna to jadę. Można i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby taki sposób ze wchodzisz na http://bezwypadkowy.net/ i wybierzesz goscia z odpowiedniego regionu zlecasz mu obejrzenie auta. Po czym dostajesz 50 dokladnych zdjec z opisem, mierzenie miernikami itp. Nie myslisz chyba ze będę dymal 600 km :) juz ostatnio zrobilem sobie wycieczke 260 km, wszystko cacy przez Tel :) Czlowiek uczy sie na bledach.

 

Mysle ze pisżesz o moim aucie ktore byłeś ogladac i z tego co wiem to cena ci nie pasowała bo te dwa mankamenty o ktirych mówiłeś

 

Dodam ze auto było 1 czy dwa dni w kraju po przywiezie .

1.trzeba mocniej poćuagnac klamkę pasażera zeby otworzyć drzwi wystarczyło wyregulować zamek .

2 nie dotykająca sie klapka wlewu paliwa ( wystarczyło sieknąć wd 40 i sue domyka )

Mówiłeś ze gaz uszkodzony a niestety nie znasz sie na gazie bo kazdy gazownik ci piwie ze przy 5 tys obrotów przelacza sie gaz na benzynę zeby nie uszkodzić silńika ty stwierdziłeś ze gaz uszkodzony :duh:

 

Moim zdaniem niestety nie masz pieniędzy na zadbane bezwypadkowe moje bmw ktore jest serwisiwane do konca i ma 320 tys km .

 

Szkoda ze piszesz ze człowiek uczy sue na błędach bo to nie prawda akurat przy ogledzinach mojego auta

Ja wiem ze jakbyś miał ta kase to bys ja kupil tylko nie mogłeś nic znaleźć w niej co mogło by zbić cene taka smutna prawda :(

 

 

Napisałeś mi ze 3000 rabatu i bys ja wziął :mad2:

 

Mówimy o 325 ci 2002 -12 BRC

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek powiedzialem 2 tys.

idealny lakier? Blotnik do malowania, zderzak przedni do polowy z którego zdzedl lakier, pęcherz na klapie, na tylnym blotniku, progi jak otworzysz drzwi tez dojechane. Gaz mowiles ze sie przelacza po 4 tys obrotów czego nawet nie powiedziales przez Tel, brak przejściówki żeby zalać gaz, fotele nie grzaly, przy dodawaniu gazu 0,5 sekundy opóźnienia dopiero obroty wzrastaly. Dwie klamki ciezko chodzily i drzwi i to ja napisalem o regulacji wiec nie podpieraj sie moimi tekstami i moge wrzucic cala rozmowe priv na Forum. Apropo kasy to moglbym wtedy wyrac nawet Twoja 3 litrowa bmke bo akurat tyle mialem :D

pozdrawiam i nie milo z Twojej strony tak przeksztalcic na swoja korzyść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to specjalnie żebys nie opowiadał głupot ze zrobiłeś 260 km do mnie i nievpisal bzdur ze

 

Fotele nie grzały bo grzeją a auto było na słońcu :nienie:

Blotnik 10 cm przetarcie w aucie 13.letnim którego prawie nie widać :duh:

O gazie nic nie wiecie niecmacie pojecia :duh:

Przejściówka nie było :mrgreen: po co ma byc Niemiec ma ci dać przejściówkę na polski gaz? Gaz był w aucie

Wsiadłeś z bratem do auta i siedzieliście 10 min i gazowaliscie auto jak wariaci ,sąsiad powiedział ze by was wypo.....

Z tego auta po takim zachowaniu

 

Nawet nie pokechalisciecna jazde próbna

 

Niestety chciałeś utargować z 22900 na 20000 poprostu nie masz kasy na dobre auto i tyle w temacie wklejasz tu padła po 14 tys ono tym to świadczy .

 

Za duzo aut sprzedaje tu na forum zeby sie martwić takimi pierdołami o których piszesz ,jezeli chcesz stan fabryczny jedz do Niemiec weź 7 tys euro i szukaj

 

Gaz w tym aucie BRC kosztował 3200 euro zyczecpowodzenia i tak nieckupisznic ciekawego :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kompromituj się. Z każdym słowem coraz większe bagno.

Autor NIGDZIE nie napisał, że zrobił do ciebie 260 km na darmo. TWOJA OSOBA NIE ZOSTAŁA WYMIENIONA, dopóki nie wpadłeś tu z gębą :duh:

Tak oczywiście robi każdy, kto nie martwi się pierdołami, bo sprzedaje mega ilości fur na forum :mad2:

Obawiam się, że każdy, kto to czyta, odczuwa niesmak.

 

Wiem, jestem bezrobotny, i mam czas siedzieć na forum. A ty handlujesz dla hobby i wiele osób tu na forum uratowałeś od straty dziesiątek tysięcy pln. To mamy za sobą, tego już nie pisz, jakby co.

 

EDIT: co do samego problemu, ja nie mam zdania. Jeden pisze, że nie było jazdy próbnej, drugi, że podczas jazdy auto przełącza na benzynę. Ciekawe.

Edytowane przez zielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to byla taka strzala jak sie o nie wypowiadasz to juz chyba dawno by jej nie bylo. Kazdy handlarz będzie chwalil swoje autka, taka prawda. Gaz w aucie byl, to prawda tylko powiedz jak zatankowales- ze pozyczyles ta przejdciowke i zalales gazu. To kupujący ma sie martwic o takie rzeczy? Nie przesadzaj ze byl pilowany 10 min, ale to wystarczylo żeby porownac nawet prace silnika na biegu jalowym na gazie i na benzynie. Po prostu nie trafiłeś na zielonego człowieka. A i czyzby akumulator do wymiany jak kazales odpalić silnik bo szkoda prądu i pogasiłeś lampki od razu bo niby sprzet grający tyle zużywa hehe. Także sam widzisz opisuje stan jaki zastalem, i nie siedzisz w mojej kieszeni. Tyle po prostu jest warta, moze znajdziesz jakiegoś napalonego jelenia który nie zobaczy nawet tych odpadajacych uszczelek u dolu drzwi . Moja cena adekwatna to stanu Twojego auta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli okazało się, że Zenka auta też mają kilka wad... i to już nie pierwszy raz...

Zawsze tak ostro krytykuje inne samochody, że przebieg kręcony, że cena za niska a tu i do jego samochodów można się przyczepić mimo, że ma ceny powyżej średniej... Doliczając do tego problemy z ortografią oraz niestylistycznie składanie zdań, wyobraża mi się typowy "Mirek handlarz" który dodatkowo albo nie umie wyszukać/wytargować taniej niż inni handlarze albo chce zarobić więcej niż inni handlarze. Pewnie zaraz mi wstawisz linka do mobile.de abym sobie sprawdził ceny na zachodzie ale przy takiej ilości niedoróbek przy Twoich samochodach powinieneś mieć spore pole do negocjowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek zawsze wyśmiewa że za tanie bo to graty a okazuje się że jego lepsze bo drogie a takie same rupiecie :)

Dziwię się że moderacja go toleruje bo w zasadzie zajmuje się tylko reklamą swojej sprzedaży gracików a nie poradami przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha żal wam dupppe ściska ze mam dobre auta a ten co zrobił 260 km przyjechał po najtansze moje auto i narzeka

Ja w oczywiscie w przeciwieństwie do innych nie bije sueckrytyki jezeli jest uzadsadniona a tu niestety kasa zrobiła swoje jezeli mas 19 tys na auto to nievjezdzi ogladac za 23 moja rada .

 

Piłowanie auta przez 10 minut na postoju świadczy o twoim braku wiedzy na temat silników

Jedz kup 316 za ta kase a bedzie moze zadiwolony :cool2:

 

 

Reszte hejterow pozdrawiam

 

A czytających temat zaoraszam po e46 bezwypadkowe z oryginalnymi przebiegami bo takie sprzedajemy :cool2:

 

Pa ty zoolo nie wypowiadaj sie bo twoje wypociny nic nie wnoszą do tematu .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to byla taka strzala jak sie o nie wypowiadasz to juz chyba dawno by jej nie bylo. Kazdy handlarz będzie chwalil swoje autka, taka prawda. Gaz w aucie byl, to prawda tylko powiedz jak zatankowales- ze pozyczyles ta przejdciowke i zalales gazu. To kupujący ma sie martwic o takie rzeczy? Nie przesadzaj ze byl pilowany 10 min, ale to wystarczylo żeby porownac nawet prace silnika na biegu jalowym na gazie i na benzynie. Po prostu nie trafiłeś na zielonego człowieka. A i czyzby akumulator do wymiany jak kazales odpalić silnik bo szkoda prądu i pogasiłeś lampki od razu bo niby sprzet grający tyle zużywa hehe. Także sam widzisz opisuje stan jaki zastalem, i nie siedzisz w mojej kieszeni. Tyle po prostu jest warta, moze znajdziesz jakiegoś napalonego jelenia który nie zobaczy nawet tych odpadajacych uszczelek u dolu drzwi . Moja cena adekwatna to stanu Twojego auta :)

 

 

Szkoda ze wklejasz tu auta po 14 tys a jeździsz ogladac po 23 :mrgreen: czegoś nie rozumie .

 

Jezeli to auto było by takie złe to ja nawet bym go nievkupic za 12 a ty chciałeś dać 20 :mrgreen:

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325ci-unfallfrei-gaz-brc-3100euro-ks-serwis-gold-ID6y3Tpb.html

 

Nie hejterzy zobaczą czego nie kupiłes a chciałeś urwać 3000 zł :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" lakier w stanie perfekcyjnym" proponuje wyjsc na plac i sprawdz o czym pisalem.

sprzedaj ktoras i kup jakiś dobry aparat żeby ludzie nie robili po tyle kilometrów, nikomu nie szkoda twojego czasu tylko swojego. I myślę ze cos jest z Toba nie tak skoro wiesz ze mialem 19 tys na nią, proponuje abys zalozyl program Np na tvn typu Zenek Wróżbita Prawde Ci Powie :)

mysle ze jak ktoś ja obejrzy to moze jeszcze dolozyc cos od siebie co Np przeoczylem

Niech Bóg ma cię w swojej opiece za te oszczerstwa na mnie :) ale pamieta klamstwo ma krótkie nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.