Skocz do zawartości

Wtyczka żaluzji E60


usix

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź :cool2:


Własnie jedna mała wtyczka wisi z prawej strony. Wiem, że auto było bite w przód tylko nikt nie powiedział o takowej żaluzji a błąd w kompie jest. Widzę samych żaluzji nie da się zamontować, brak mi jeszcze tej śmiesznej plastikowej ramki, do której przykręca się żaluzję od dołu. Mogę to zamontować bez tego ? Dorobić jakieś stalowe mocowania? Czy musze kupować tą plastikową kratkę + potem jeszcze żaluzję. Jest różnica w przed i poliftowych?


Wolałbym dodać te żaluzje niż je wykodować. Na moim przebiegu do pracy (10km w jedną stronę) byłyby przydatne.

 

Witam


A miałbyś możliwość z czytać podać dane kodowania żaluzji bo nie wiem jaki ma być kod i gdzie co należy dodać by prawidłowo była zakodowana roleta. I jak ktoś z kolegów mógłby mi pomóc zdalnie w kodowaniu żaluzji był bym wdzięczny programy oraz kabelek K-DCAN jest tak że nie ma problemu proszę o info.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Widzę że nikt nie wie !!!


A więc tak kod na pewno nie jest ten (+ NKWI ) bo taki występuje w LCI a chodzi o wersję BMW E60 przed liftową tu nic się nie dowiedziałem a jeśli chodzi o pomoc zdalną czy inną oferowaną to jakieś nieporozumienie forum jest po to by rozwiązywać sobie problemy w naszych BMW z którymi się borykamy na co dzień !!!. A ,,pseudo" czy inne osoby które rzekomo oferują pomoc kodowania itd... to jedna wielka ściema a chcą czy chce jedynie korzyści finansowe jeśli tak to ma wyglądać to ja osobiście wolę zapłacić w serwisie i mieć zrobione jak należy zresztą tak zrobiłem w nie autoryzowanym serwisie BMW koszt kodowania to 100zł ( w tym inne bajery ) a nie zawrotne kwoty mało tego cwaniactwo itd... Osobiście mam przykre doświadczenie w tym temacie i poniosłem jedynie nie potrzebne koszty na które zostałem narażony przez nie wiedzę takich właśnie ludzi którzy rzekomo się znają ale na czym? więc jeśli się ktoś wypowiada to niech to robi z rozsądkiem i wiedzą na ten temat !!!.


Po swoich doświadczeniach odradzam korzystania z takich ofert i nie można jednoznacznie twierdzić że wszyscy są tacy sami tak nie jest są ludzie którzy mają pojęcie wiedzę i wiedzą jak należy to kodować oraz wiedzą co z czym się je !!!.



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.