Skocz do zawartości

Pakiet ? Shadowline


Cadi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zastanawia mnie co oprócz ramek i nerek wchodzi w skład tego pakietu ?

Nerki znalazłem na allegro ale ramek jakoś nie mogę znaleźć - pozostaje tylko ASO ?

Czy ktoś ma jakiś tutorial jak to wymienić, czy lepiej nie ryzykować samemu i kopnąć się do specjalistów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz f10, to tylko nerki i ramki wokół drzwi, a jak f11 to jeszcze relingi - musisz szukać po allegro - ja jak szukałem to pisałem do handlarzy sprzedających drzwi - czy nie mają kompletu i nie chcą sprzedać osobno... i skompletowałem sobie wszystko za 1/3 ceny shadowa z ASO.

da się wymienić samemu, wystarczą podstawy myślenia, umiejętności manualnych i trochę chęci. Przy ściąganiu listew z przednich drzwi trzeba zdemontować lusterko - od razu mówię, że od środka tylko wyjmujesz głośnik wysokotonowy z drzwi - nie trzeba ściągać całej tapicerki

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, albo i stety w tym przypadku nie mam głośnika wysokotonowego w drzwiach :P

 

Mam F10, więc nerki kupię bez problemu, a ramki - one się jakoś specjalnie nazywają czy wystarczy poszukać "ramki f10 shadowline" ? :)

 

Niestety jestem kompletnie nieudolny we wszystkich manualnych czynnościach mechanicznych... Skręcenie mebli to chyba szczyt moich osiągnięć :P

Nie chciałbym czegoś połamać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ne masz głośnika takiego w trójkątnej obudowie w rogu z przodu na wysokości lusterka? nie chce mi się wierzyć ;)

 

listwy ciężko znaleźć wpisując to co napisałeś, najlepiej po numerach seryjnych /do znalezienia na realoem.com/

najlepiej szukać drzwi i wysyłać wiadomości przez allegro do sprzedających, czy nie mają kompletu

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład ShadowLine wchodzą jeszcze lusterka w połysku oraz maskownice słupków.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.