Skocz do zawartości

E60i pobór prądu


Pazdzioch-3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ogromna prośba do tych co się znają na elektryce w tym modelu :wink: Byłem u dwóch "elektryków"{ (przynajmniej tak mieli na szyldach), skasowali mnie na 300 zł i ...........

Akumulator 95 A/h sprawny (zdjąłem klemę sprawdzałem napięcie i po kilku godzinach ponowny pomiar nie wykazał spadku napięcia) te fachury sprawdzały aku pod obciążeniem i stwierdzili to samo - sprawny!

Moja beemka zaczęła go rozładowywać w ~20 h. :mad2: Sprawdzałem pobór prądu - 5,3 - 5,5 A przy wyłączonym silniku, światłach, radiu itd. Co się dzieje? Co ciekawe ten pobór nie jest stały wskaźnik cały czas "skacze" o jakieś + - 0.3A.

Regenerowałem maglownice, po wizycie w tym zakładzie zaczęły się wspomniane kłopoty. Za 2 dni mam wyjazd w trasę więc sprawa bardzo pilna !!!! Proszę o radę (tylko bez jaj :twisted: ) lub adres (kontakt) z dobrym elektrykiem (nie fachofcem :) ) na terenie Warszawy (najchętniej Wola). Z niecierpliwością czekam na Waszą pomoc.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli sobie nie poradzisz to podjedź tu: http://acs-serwis.pl/

 

PS. Pobór prądu sprawdź dopiero po uśpieniu wszystkich modułów czyli po ok. 30 minutach bo inaczej wynik będzie błędny. Klapę od bagażnika zostaw otwartą ale zarygluj zamek popychając go śrubokrętem i zaczekaj 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.