Skocz do zawartości

E90 320i 2008, Swarzędz, WBAVF91040VG36561


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, przestań pitolić głupoty bez podstaw w każdym temacie i się odkręcę.

 

Aty po czym snujesz swoje teorie jak zobaczysz żle spasowany przedni zderzak a może psa pierd.... i tyle a robisz wielkie halo że bity itp :D

A tego nawet nie skomentuję :duh:

 

Dobra zabierz te widły, które stoją obok komputera i wracaj z powrotem do pracy w stodole maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda z tym silnikiem jest awaryjny, co trzeba będzie zmienić przy takim przebiegu ? rozrząd, cefki, wtryski... i na jaki mniej więcej koszt się przygotować.

Zadaj to pytanie tutaj: viewforum.php?f=70

 

Nic konkretnego nie znalazłem np: na temat rozrządu w tym silniku,

Wiem że jest łańcuch który wymienia się jak hałasuje ... mało szczegółów.

Cefki padają ale ...kiedy ?

Wtryski tak samo ale kiedy ?

Jakie koszty z tym wszystkim związane.

 

W poprzednim aucie z tej samej grupy którym jeździłem prawie 10 lat (200tkm) to mogłem śmiało powiedzieć rozrząd po 90 tkm, cefki padały przy około 150tkm, wtryski nie stwarzały problemów, katalizator padał po około 120tkm trzeba uważać bo odrobiny dostawały się do zaworu recylkulacji itp

Oczekiwałem takiej odpowiedzi od doświadczonych użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja powiem tylko tyle kupiłem swoją E46 od tego sprzedającego i nie mogę powiedzieć złego słowa, jestem mega zadowolony. Owszem nie zapłaciłem mało ale było warto,auto było/jest naprawdę w super stanie-mój mechanik był pod wrażeniem silnik suchutki nawet minimalnego wycieku,osłony pod silnikiem całe a na nich żadnej kropli oleju czy innych płynów. Zrobiłem tylko hamulce z tyłu bo nie było(z przodu nowe) oleje,filtry,paski klinowe i świece. Amory mają po 80% a całe zawieszenie sztywne,nie wybite. Jednym słowem naprawdę stan MEGA i nie mam w tym żadnego interesu pisząc to,po prostu być może ja dobrze trafiłem. Blacharsko malowana przednia maska bo były odpryski po kamykach o czym powiedział mi jeszcze przed przyjazdem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam serdecznie znawców tematu bmw, znawców handlu samochodami, znawców sprowadzania aut z niemiec od turasów, rusków, polaków itp. pozdrawiam całe grono profesionalnych doradców co potrafią ze zdjęć wyczytać dosłownie wszystko jak wróżka samanta z polsatu .

 

 

BMW o którym mowa przywiozłem z niemiec od turasa, było przybrudzone , faktycznie gałkę wymieniłem bo w modelu e90 są po prostu słabe szybko się wycieraja , za auto zapłaciłem 5500 euro , drodzy znawyc tematu zróbcie taki progres w tym temacie jak ja przez 13 lat działając w branży zaczynając od jednego taniego auta, kończąc dzisiaj na sprzedaży od 20-30 aut miesięcznie to porozmawiamy o tym co trzeba a co nie trzeba robić aby sprzedać i zarobić w śród tylu aut nie ma możliwości aby nie trafił się klient który będzie niezadowolony , nie ma możliwości aby coś się nie zapsuło itp. lecz zawsze jest wyciągnieta ręka aby pomóc i rozwiązać problem. najlepiej przyjechać rozmawiać oglądać , sprawdzać a nie z góry zakładać, że handlarz oszust itp. bo to trochę słabe i dziecinne podejście do tematu . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.