Skocz do zawartości

BMW E46 1.8i 2002 r. OPONY


Bzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Nadszedł czas aby wymienić tylne opony w moim BMW. Ze względu na dość duży rozmiar felgi 17 zwracam się do was z pytaniem jaki rozmiar opon był by najlepszy. Obecnie mam 245/40/17 (tył) i 235/40/17 (przód). Mam okazję kupić opony (tył) w dobrej cenie o rozmiarze 245/45/17.

 

Czy nie będą za duże? Nie ukrywam że na obecnych czuć każde łączenie na drodze i pewnie przy zmianie na te które mam możliwość kupić nie zmieni się dużo. chodzi mi raczej o to czy nie będzie nic ocierało itp. Jakieś propozycje? Jakie najlepsze opony na taką felgę? Poniżej zdjęcie jaką felgą dysponuje. Może ktoś ma już sprawdzone oponki na taką samą felgę?

 

Przyda mi się informacje o oponach zarówno na przód jak i tył Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

http://www.lubin.xck.pl/wp-content/uploads/wpclassifieds/2012/05/08/3430-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czyli takie jakie mam. Zastanawiam się jednak czy nie sprzedać bądź nie zamienić ich na 16. Trochę auto przez nie muli i strasznie łapię koleiny. Jak myślicie? Czy jest jakiś dział poświęcony sprzedaży lub zmianie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zimą na jakich oponach jeździsz? Jest dział "części".

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.