Skocz do zawartości

W poszukiwaniach F11 prośba o porady...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie szukam dla siebie mojej pierwszej BMW wybór padł na model F11 z silnikiem 2.0D 184PS( z racji tego, że samochód będzie sprowadzany z zagranicy i chce uniknąć wysokich opłat).

I teraz podstawowe pytanie ponieważ dopiero zaczynam swoją przygodę z BMW na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego auta...

 

I tak przeglądając oferty w oko wpadła mi ta oto sztuka:

 

 

Trochę boję się przebiegu 171tyś, każda opinia sugestia mile widziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg pod 200tyś nie powinien być jeszcze problematyczny. Jednak faktem jest, że firmy leasingowe sprzedają auta z właśnie takim przebiegiem, bo same obawiają się ewentualnych kosztów wymian części eksploatacyjnych. Masz większy przebieg, ale przecież auto kosztuje 80tyś PLN! Dołożysz najwyżej kilka tysięcy gdyby coś było do poprawki a i tak masz samochód za niecałe 50% nowego. O co chodzi?

Druga sprawa to ten manual...lekka bida jak na F10.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu to raczej nie o bide chodziło bo i komfortowy fotel jest nawet, ale rzeczywiście manual to nie bardzo.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie mnie satysfakcjonuje, jest navi prof, jest skóra z el. regulacją i pamięcią, jest panorama, jest ogrzewanie postojowe, fakt jest ten manual, który wygląda trochę słabo w tej konfiguracji, ale nie przeszkadza mi to za bardzo jedyną moją wątpliwość budzi przebieg reszta jest ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.