Skocz do zawartości

E90 320i, Prudnik WBAVA71050VC18285


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z forum.

Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie na temat tego samochodu. Bardzo zależy mi na kupnie pewnego modelu E90 przed powrotem do pracy za granicę. Oglądałem już dziesiątki ogłoszeń na stronach niemieckich i austriackich i dzięki temu mam coraz większy mętlik w głowie.

 

Dzięki za wszelką pomoc!

 

http://allegro.pl/bmw-320-e90-duza-navi-xenon-skora-6-biegow-full-i5220590400.html

 

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBAVA71050VC18285

Type code: VA71

Model: 320I OL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N46

Displacement: 2.00

Power: 110 (149 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: A07 - MYSTICBLAU METALLIC

Upholstery code: LCB4 - LEDER DAKOTA/BEI

Prod.date: 2006-04-07

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2CY BMW light alloy wheel, spider spoke 158

S4AB Fine wood trim burr walnut

S4AE Armrest front, retractable

P7RS Package Comfort

S8SP Control unit COP

S240 Steering wheel, leather

S249 Multifunction f steering wheel

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S465 Through-loading system

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S507 Park Distance Control (PDC), rear

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S609 Navigation system, Professional

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S896 Daytime driving lights

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można rozwiać wszelkie wątpliwości co do KS w bardzo prosty sposób, którego tutaj na forum nikt nie praktykuje :D

 

Ada wiem można zadzwonić bo faktycznie taki serwis jest ale to już kupujący musi to zrobi ja nie będę szprechać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że, nikt nie korzysta z takiego dobrodziejstwa jak telefon, który być może uratuje gotówkę kupującego. Zauważyłem, że ludzie wolą ryzykować kupno parcha niż zadzwonić. A kopara opada jakie informacje można usłyszeć, jak w ogóle znają takie auto. Cóż, cały czas namawiam, ale to przecież nie moje pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc według Was najlepiej znaleźć dane tego serwisu, zadzwonić i zapytać o taki samochód? Mają oni zachowane jakieś dane z serwisowania tego samochodu i będą mogli mi je udostępnić bo szczerze mówiąc nie orientuję się specjalnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc według Was najlepiej znaleźć dane tego serwisu, zadzwonić i zapytać o taki samochód? Mają oni zachowane jakieś dane z serwisowania tego samochodu i będą mogli mi je udostępnić bo szczerze mówiąc nie orientuję się specjalnie?

 

Możesz zadzwonić, napisać poprosić o informacje o ostatnim serwisie itp itd. Nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się boję.

Dlatego nastawiam się bardziej na kupno w Austrii/Niemczech tyle, że wtedy pitrzebuje kogoś kto z tym już miał styczność bo ja jestem dziecko w sprowadzaniu aut. :)

Zaczekam na inne opinie, ale chyba trzeba dać sobie spokoj ze wszystkimi polskimi allegro i otomoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

o dzwonku też nie wspomina.a to w pl standard że nawet jak walony piszą że nie.

przebieg aktualny max do 2011 jak to książka od tej fury.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc według Was najlepiej znaleźć dane tego serwisu, zadzwonić i zapytać o taki samochód? Mają oni zachowane jakieś dane z serwisowania tego samochodu i będą mogli mi je udostępnić bo szczerze mówiąc nie orientuję się specjalnie?

Skoro są wpisy w KS to jakaś historia w serwisie jest, zwłaszcza u Niemców, oni wszystko dokumentują. Były już przypadki, kiedy okazało się, że samochód jest im nieznany. Zgadnij dlaczego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adalbert na 100% pewny nie jestm ale na 90% tak :D Malowany błotnik i maska ale szyby i lampy przednie oryginalne, nie widać śladów odkręcania błotników... Błotnik gdzieś pewnie przytarty był a maska od kamieni bo jak to inaczej wyjaśnić skoro auto było na maxa prześwietlone przed zakupem (łącznie z odkręceniem wszystkich osłon od spodu) i wszystko wygląda ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.