Skocz do zawartości

Problem ze światłami.


raki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, autko stało 3 dni na parkingu na lotnisku, po powrocie z weekendu wsiadam a tam ostrzeżenie że jakaś żarówka przepalona, myśle sobie no nic trudno, włączam kierunkowskaz a on naierdziela jak dziki :) no ale z tego co wiem to jak się któryś przepali to tak jest i tak myśląc nie przejełem się tym za bardzo i ruszyłem w drogę do domu. Podczas podróży wyskoczył błąd przeciwmgielnych. Dojechałem do domu i wszystkie żarówki sprawne...

Dzisiaj wzięłem się jescze raz za sprawdzanie tylnych i oto co zauważyłem, dwie dolne żarówki palą się ale bardzo delikatnie.

Po drugiej stronie ten problem nie występuje.

IMG_20150408_143615.jpg

IMG_20150408_143622.jpg

 

Próbowałem zamieniać żarówki ale nic to nie dało.

Czy ktoś wie o co chodzi?

Jak wsiadam to po kolei wyświetlają mi się błędy wszystkich żarówek :) i kierunkowskazy działają za szybko. Awaryjne już są ok. Skasowałem błędy inpą ale nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś dół żarówki tam gdzie styka się z tą blaszką?

Ja ostatnio miałem taki problem że raz działała żarówka raz nie, a czasami świeciła bardzo słabo. Okazało się że cyna z końca żaróweczki się stopiła i zamiast być od dołu wypukłe to było wklęsłe.....

Sprawdź również te blaszki czy nie są zaśniedziałe.

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestie.

Wlasnie bylem I dalej podmienialem zarowki, podhinalem blaszki, ogladalem kable itp i nic :(

Dalej to samo!

Dodam ze welcome lights z przodu i z tylu tez nie działają :(

Nie rozumiem jak to się stało podczas postoju auta...

 

Chyba pozostaje mi wizyta w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś może trochę bardziej nakierować. Jeśli dobrze rozumiem to masa to minus na aku tak? W jaki sposób najlepiej posprawdzać? Podprowadzić przewód z minusa aku do blaszek na gniazdach do żarówek?

Jak by był problem z masą to czy nie było by też problemu podczas welcome lights?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobrze kombinujesz ale masa nie będzie szła do baterii tylko jest przykrecona do karoserii

Najlepiej sprawdź na Wds-ie gdzie jest podłączony.

To będzie brązowy kabel wiedz idź jego tropem :wink:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem u siebie tyle, że u mnie padła cała wiązka tylnej klapy (przetarłą się) przez co nie miałem, żadnych świateł. Polutowałem wiązke i wszystko zaczęło działać oprócz świateł cofania, próbowałem ciągnąć masę i też nic to nie dawało. Kto mi dopiero później powiedział, że moduł FRM zakodował sobie zwarcie na tych, żarówkach i trzeba go ogarnąć pod kompem. Może Ci coś pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu albo jako tako nakierunkuje, moduł FRM też może być walnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U Ciebie zablokował moduł dopływ prądu, zaliczył 50 błędów i trumna...

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam Jestem nowy na forum ,a zarazem szczęśliwym posiadaczem E91. Mam ten sam problem z migaczami i żarówkami. z tym że przy żarówkach pomogła wymiana wszystkich żarówek natomiast migacze świrują:/ morzecie podpowiedziec gdzie jest ten modół i co z niego odpiąć??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale jak CI swiruja te migacze? Migaja za szybko?

Zazwyczaj jest to problem z masa lub zlym kontaktem.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.