Skocz do zawartości

Nie odpali (brak iskry)sprawdzałem czujnik połozenia wału je


trebuh

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Wszystkim

Jak nigdy sie nic nie działo z moim autkiem (e34 520 m20) tak nadszedł ten dzien :mad2:

Jadąc wczoraj z pracy zgasła na swiatłach i juz nie odpali.Jaka może być pzyczyna :?: Brak jest iskry jak i równiez brak sygnału na pompie paliwa.

Wcześniej jechałem po tzw kocich łbach strasznie trzesło mogło sie cos wypiąć :?: zaznaczam że w aucie nie ma jakiegos alarmu który moze odciąc zapłon.

:modlitwa: :cry2: Pomoze ktos :modlitwa: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekażnik sprawdziłem jest ok (ten na podrzybiu po prawej jest jakis inny?)Dziwne bo nigdy nie miałem problemów a tu naraz iskra + paliwo znikło :duh: Podejżewam ze to będzie jakaś bagatela (typu wtyczka sie wypiełą ale jak ją znależć :mad2:) bo w BMW jaknikt czegoś nie spali to nie wieze że samo padnie :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było napiecia wiec podpiąłem na tzw skróty +z aku na +cewki odpaliła i po odpieciu chodziła jak wczesniej odpalała za kazdym razem ale co jakiś czas musiałem czynnosc powtórzyc podejzewam ze przekaznik pompy lub jakis inny odpowiedzialny za podanie napiecia do ecu sie wieszał a teraz padł :duh: bo to juz nie pomaga. Kto wie niech pomoze :modlitwa: Które przekazniki odpowiedzialne są za dostarczenie prądu do ecu Szukałem na forum i znalazłem tylko ten na prawym nadkolu (z trzech środkowy) Który przekaznik moze odpowiadac jeszcze za napiecie do ecu np po stacyjce :?: Ma ktos dokładna rozpiske przekażników E34 520 m20 szukam i nigdzie dokładniej nic nie znajduje tylko jakies schematyczne prosze o pomoc :cry2: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poszukiwaniach znalazłem przyczyne :idea: brak jest napiecia na przekazniku pompy paliwa Podpowie ktos w końcu skad tam napiecie wędruje?? bezpośrednio ze stacyjki raczej nie :?: bezpieczniki wszystkie sprawdziłem wszystkie są ok gdzie go szukac pruc wiazkę i śmigac po kablu :?: czy jest ktos kto mnie oswieci i podpowie prostrzy sposób :?: Jaka jest wędrówka + z aku do tego przekażnika :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.