Skocz do zawartości

BMW 325 KL36486

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16 koła za polifta :mrgreen: szkoda ze to nie 1 kwietnia bo bym inaczej pomyślał :cool2:

 

Co tu rozkodowywać jedz póki stoi cena z Ukrainy nie z DE :mrgreen:

 

Następny łowca okazji :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Opublikowano
  • Autor
Mam do wydania 16-17 kola, jezeli mozesz polecic cos w tej cenie to prosze. Nie przeszkadza mi rocznik, nie zwracam na to szczegolnej uwagi, chcialbym auto sprawne technicznie, jedynie aby bylo to e46 2.5 badz 2.8 E46, nie interesuje mnie E36. Pozdrawiam
Opublikowano

Proponuje popatrzeć pare dni na Mobile DE wyrobisz sobie zdanie o e46 jakie maja ceny i jaki przebieg zobaczysz ktore w opisie maja unfallfrei i schekheft tymi sue interesuj a nie będziesz miał problemów pamiętaj ze 80% handlarzy wizi najtansze auta na których idzie zarobić mało kto wizi dobre serwisowane aura bo one sue sprzedaja dłużej i zarobek jest o wieje mniejszy .

 

Zanim cis kupisz dawaj tu paru ludzi ci to ogarnie żebys nie popłynął .

 

Jezeli SUKASZ po allegro zanim pojedziesz bierz vin i pytaj o ksiazke serwisowa zadbane auta maja te papiery .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Opublikowano
Proponuje popatrzeć pare dni na Mobile DE wyrobisz sobie zdanie o e46 jakie maja ceny i jaki przebieg zobaczysz ktore w opisie maja unfallfrei i schekheft tymi sue interesuj a nie będziesz miał problemów pamiętaj ze 80% handlarzy wizi najtansze auta na których idzie zarobić mało kto wizi dobre serwisowane aura bo one sue sprzedaja dłużej i zarobek jest o wieje mniejszy .

Święte słowa tele że większość tego nie kuma wolą oglądać najtańsze parchy :nienie:

Opublikowano
Bardzo ciekawe przednie reflektory, pewnie chinole. Na klapie brakuje oznaczenia modelu. Czujnika deszczu to auto nie ma, mimo zapewnień sprzedawcy. Dostrzega ktoś szyber, ja na swoim monitorze nie widzę? :roll:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
nie ma dachu i czujnika zmierzchu.do tego kiera szyta.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
pewnie się komuś znudził i zaszpachlowali :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
  • Autor

No to widze ze nie tak kolorowo jakby moglo sie wydawac..

Zenek przegladalem wlasnie mobile i miales racje ;-) ceny wachaja sie ogromnie, zreszta jak na kazdym portalu, ale dobry egzemplarz bardzo ciezko znalesc chociazby i tam, chyba ze mamy wolna reke jesli chodzi o cene ;-)

znalazlem jedynie taki egzemplarz:

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/323/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:323,frn:1998-01,frx:2003-12,prn:2000,prx:3001,ful:petrol/pg:vipcar/207857395.html

wiem ze to temat na kolejny post ale nie mam Vinu..

 

moze ktos z kolegow sprzedaje cos Swojego ? hm ? :) jakas droga pantoflowa cos w dobrym stanie przedliftowego moze uda sie kupic szybciej nizeli poprzez aukcje ;-)

Opublikowano
To czerwone wyglada o niebo kupuje niz to co tu dałeś .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Opublikowano
  • Autor
Teraz jedyny problem ze jechac specjalnie po jedno auto sie nie oplaci ;-) moze ktos z kolegow z forum jezdzi co jakis czas do niemiec na tego typu wyjazdy ?
Opublikowano
EDIT: usuwam ogłoszenie, faktycznie nie miejsce na to.

Edytowane przez Kamil_

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
chłopku to nie dział z ogłoszeniami więc przyhamuj trochę.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
Ale dla czego od razu "chłopku"? Z zasady trzeba kogoś obrazić czy to zwykły brak kultury?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
brak kultury to niestosowanie się do regulaminu forum i wciskania na siłę swoich wynalazków, od tego jest dział giełda albo priv.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
Curwa to już na Fejsie auta są do sprzedania :duh: i najlepszy hit PROMOCJA NA TEN TYDZIEŃ A ZA TYDZIEŃ ZA DARMO :lol:
Opublikowano
Jak zdecydujesz się na BMW to zapraszam ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.