Skocz do zawartości

zmiana kształtu kołnierza w 6HP28z


Top Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poszukuję kogoś ,kto byłby w stanie zająć się zmianą kształtu kołnierza

w skrzyni 6HP28z na taki by pasowała do modelu E92 N54 335i gdzie

ori jest 6HP19z...Każdy pomysł jest mile widziany :8)

 

Z góry dzięki za wszelkie ewentualne info odnośnie takich osób z terenu

Polski jak i Europy Środkowej czy Zachodniej... :cool2:

Sprawa jest pilna, to też koszta nie grają aż takiego znaczenia.

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nadal walczę z tematem...ale mam kogoś kto może pomóc,tylko muszę dokładnie zmierzyć parametry fizyczne jednej i drugiej skrzyni i wykazać dokładną różnice w kołnierzu...masz jak to zrobić? bo i z tym mam problem,bo aktualnie zagranicą siedze... :mad2:
Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to świetnie....bo właśnie napisałem do nich maila, zjebu*** ich że od 5.04 nie raczyli odpisać na maila którego im posłałem z zapytaniem...

możesz napisać coś jeszcze odnośnie przebytej rozmowy? :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział , że wzmocnienie hp19 takie standard jak wykonują za ok 6000pln nie wystarczy bo słaby jest wałek ? i trżeba wrzucić hp28 wzmocniną i można dmuchać jak się wyraził do woli.

Ma przemyśleć temat i kontakt jw. Koszty narazie nie znane.

Ps. Roboty maja w hu i nawet przez telefon cieżko im się rozmawia, o mailach zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział , że wzmocnienie hp19 takie standard jak wykonują za ok 6000pln nie wystarczy bo słaby jest wałek ? i trżeba wrzucić hp28 wzmocniną i można dmuchać jak się wyraził do woli.

Ma przemyśleć temat i kontakt jw. Koszty narazie nie znane.

Ps. Roboty maja w hu i nawet przez telefon cieżko im się rozmawia, o mailach zapomnij.

Mówisz wzmocnioną skrzynię 6HP28 :o To oni robią wzmacniane skrzynie 6HP28?

Może zapytaj ile taka wzmacniana skrzynia jest w stanie wytrzymać momentu? Bardzo ciekaw jestem :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumialem oni montują używaną skrzynie regenerowaną przez siebie i dodatkowo wzmacniają .

Seria 6hp28 ma do 700nm a po wzmocnieniu nie wiem, dowiem się po wikendzie powiedział tylko jw dmuchać do woli co to znaczy ? Ile to znaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Ja bylem, "wzmacnialem" i .. .

Skonczylo sie tym,ze wyslalem im druga skrzynie do wzmocnienia w cenie pierwszej i .

Na chwile obecna jezdze dalej na swoim patencie (tarczki, tloczki etc/itd) i 6hp26 wytrzymuje na chwile obecna 600Nm bez mrugniecia. Jak skoncze auto to te 100-150Nm wiecej powinienem miec.

Trzeba poszukac dedykowanych rozwiazan do 6hp19 (tarczki, tloczki, wieksze kanaly i zawory w mechatroniku). Mozesz takze spytac Karola z Dream Car https://www.facebook.com/DreamCar2008/photos_stream.

Bylem z nim na szkoleniac z ZFa i chlopak ogarnia grube tematy w amerykancach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.