Skocz do zawartości

E46 - dopasowawnie przedniego zderzaka


malarz84

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pytanie:

pare dni temu jakis baran pod sklapem przetarl mi lewy przedni zderzak, ewidentnie zderzak jest przesuniety w strone lewego koła ok 2cm,

cale szczescie przetarl plastikowa listwe. teraz pytanie:

jak moge wyregulowac pozycje zderzaka ? widzialem pare ututoriali na yt jak go zdjąc itd. ale chcialbym oczywiscie najmniej sie przy tym nadlubac:

 

problem jak odzwrotny, tu zderzak nie dochodzi do konca, moj jest wsuniety za daleko

 

http://www.carsbykris.com/housefiles/BumperFitment.jpg

 

- domyslam sie ze nie musze wykrecas 2 srob wchodzacych od spodu mocyjacych (nimi moga zjac zderzak razem z belką

 

http://www.bimmerfest.com/forums/picture.php?albumid=3179&pictureid=12917

 

chodzi i od wysuniecie go do przodu o 2cm zeby krzywizna blotnika basowala do zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem po delikatnej stluczce ze slupkiem. Okazalo sie ze u mnie strefy zgniotu poszly do tylu. To do czego jest przykrecony zderzak. Dwie srubki od dolu i masz wszystko na wierzchu. U mnie skonczylo sie to tak ze pod te strefy wlozylem po 3 podkladki metalowe, strefa i zakrecilem srubami. Moze u Ciebie jest belka przekrzywiona. Przy blotnikach nic nie wyregulujesz tam zderzak jest tylko wpinany. Caly zderzak opiera sie na przedniej belce. Zdejmiesz czarne listwy to bedziesz widzial kolki plastikowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.