Skocz do zawartości

E61 535d 2008r buczenie,wibracje przy skręcaniu w lewo


ArekLP

Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że to mój pierwszy post na tym forum chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich użytkowników.

 

Mój problem polega na tym iż od pewnego czasu zauważyłem dziwne wibracje buczenie tylko przy skręcaniu w lewo lub jeździe na rondzie. Przy jeździe prosto lub skrecaniu w prawo tego nie ma. Wibracje te czuć tak jakby na tunelu od skrzyni.Na kierownicy nic nie czuć.Szarpaki i oględziny zawieszenia pokazały,że zawieszenie ok. Pierwsza diagnoza to pęknięta prawa poduszka silnika,po wymianie dwóch poduszek problem nie ustał. Następna diagnoza-prawe łożysko, wymieniona piasta z łożyskiem. Nie pomogło. Następnie wymieniona podpora wału-też nie pomogła. Wymieniane części kupione nowe zamienniki dobrej jakości.Przeszukałem forum ale nie znalazłem recepty na moją usterkę.

Będę wdzięczny za każdą sugestie i odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie i liczę na Was! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może się mylę, ale lepiej sprawdź jeszcze klocki hamulcowe, bo być może któryś z nich jest uszkodzony i z tego wynikają te wibracje. Niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy. Mam nadzieję, że przyda się moja sugestia. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,ale niestety klocki i prawy amor wymienione. Sam siebie oszukuje,że niby delikatnie słabiej chrabocze czy jak to nazwać ale jednak problem pozostaje. Nie jeden magik duma i wydumać nie może bo nigdzie nie widać śladów tarcia ani uszkodzeń poszczególnych elementów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.