Skocz do zawartości

M pakiet Bmw E 60 lift


morethan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o instrukcje montażu M pakietu do BMW E60 na meila mirasss250@wp.pl . Ponadto proszę o podanie rzeczy, które podlegają wymianie w wersji po lifcie. Z tego co mi powiedziano to czujniki PDC wraz z wiązkami, nadkola (przód + tył), tunele powietrza zderzaka przedniego, ślizgi przednie i tylne, belka przednia i tylna, styropian absorber przedni. Zastanawiam się co jeszcze trzeba kupić i jakie generuje to koszy jeśli mówimy o używanych częściach całego zestawu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylny zderzak nie wymaga wymiany belki, trzeba zmienić ślizgi i dwa plastiki od spodu. Jak będziesz kupował ten plastik do mocowania dyfuzora to jak nie masz haka w aucie kup dla wersji bez haka. Wbrew pozorom i temu co mówią handlarze one nie są zamienne. Trzeba też przycinać nadkola albo kupić nadkola z auta które miało fabryczny mpakiet, odpada przycinanie ale te pewnie też będą przycięte. Ja jeszcze domówiłem nowy komplet kołków dla całego tyłu. Przy progach nie ma raczej różnicy, tu też kupiłem nowe okołkowanie i spinki. Przód na razie kompletuję.

 

Koszty: jeżeli masz możliwość bierz cały nowy komplet, kiedyś kosztował ~4000zł brutto, potem ~5000zł teraz tego nie widzę ale ja bardzo żałuję, że się spóźniłem miesiąc z decyzją. Co nowe to nowe, a jest wszystko i nawet więcej niż trzeba. Do tego trzeba dokupić tak czy siak wszystkie dodatki do polifta ale odpada problem z szukaniem przyzwoitych używek w których i tak zawsze coś jest uszkodzone. ALE na 100% wyjdzie taniej niż składanie tego z kawałków.

 

Realnie do ceny zderzaka tylnego + czujniki i wiązka dolicz na dodatki 300-500zł + malowanie, do progów nowe kołki komplet ~100-120zł + malowanie, do przedniego kompletnego zderzaka z czujnikami i wiązką + 1000zł na dodatki + malowanie.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam M pakietu. Mało jest używanych części w komplecie a najgorsze jak są zestawy to i tak brakuje wielu elementów. Duże ułatwienie jest w wersji przed liftem. Mam uszkodzony przedni zderzak, ale dziwnie będzie wyglądało jak zacznę od wymiany na M pakiet przedniego zderzaka a reszta pozostanie do czasu skompletowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Używanego kompletu raczej nie znajdziesz, jedynie bardziej lub mniej kompletne zderzaki, resztę trzeba organizować osobno. Handlarze i tak sobie liczą za te używki jakieś chore ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.