Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam kolejne 320i do oceny, cena dość niska jak za takie wyposażenie. Mam 500 km i nie wiem czy jest sens jechać, proszę o pomoc.

http://otomoto.pl/bmw-320-e90-bixenon-nawi-prof-dvd-pdc-schwarz-niemcy-C36226276.html

 

Podejrzane:

- brak ksiażki serwisowej / są faktury z serwisów, i podobne jakieś TUV nie wysłał..

- pisze że od kobiety chodź na FV jest meżczyzna

- na rozkodwanym VIN widniej inna kierownica ?

 

VIN: WBAVA7107VA35762

 

Rozkodowany:

Data for vehicle identification number: WBAVA71070VA35762

Model description: 320i

Market: Europa

Type: VA71

 

E-Code: E90

 

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: N46 - 2,00l (110kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Schwarz 2 (668)

 

Upholstery: Stoff Fluid/beige (ALB4)

Production date: 27.04.2005

Assembled in: Leipzig

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S851A Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S313A Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S321A Exterieurumfänge in Wagenfarbe Exterior parts in vehicle color

S322A Komfortzugang Comfort access

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S465A Durchladesystem Through-loading system

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S4ABA Edelholzausführung Nussbaumwurzel Fine wood trim burr walnut

S4AEA Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable

S4NAA Innenspiegel mit digitalem Kompass Interior mirror with digital compass

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S507A Park Distance Control hinten (PDC) Park Distance Control (PDC), rear

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S521A Regensensor Rain sensor

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S540A Geschwindigkeitsregelung Cruise control

S563A Lichtpaket Light package

S605A Vorbereitung Telematik Telematics preparation

S607A Vorbereitung Teleservice Preparation, Teleservice

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S612A BMW Assist BMW Assist

S620A Spracheingabe Voice control

S633A Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SBA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

S9AAA Aussenhautschutz Outer skin protection

 

Zdjęcia tych FV

 

http://pichoster.net/images/2015/03/08/DSC_0468.jpg

http://pichoster.net/images/2015/03/08/DSC_0469.jpg

http://pichoster.net/images/2015/03/08/DSC_0470.jpg

http://pichoster.net/images/2015/03/08/DSC_0471.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to polifty e46 sie sprzedaja z takim wypasem :cool2: jedz 500 km stacje paliw tez musza zarabiać :cool2:

Najlepiej wpłać zaliczę juz :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie masz przypadkiem lci?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się że za piękne żeby było prawdziwe, choć dzwoniąć do niego jest bardzo pewny jak i lakieru tak i przebiegu.

Zadzwonię do odstatniego serwisu gdzie była FV i się dowiem, jednak gdyby był ktoś kto oglądał to auto proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, skoro od pierwszego właściciela to książka powinna być... Widać że to oferta handlarza... Zamiast jechać to zamów wycenę specjalisty 250 zł i wiesz wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, skoro od pierwszego właściciela to książka powinna być... Widać że to oferta handlarza... Zamiast jechać to zamów wycenę specjalisty 250 zł i wiesz wszystko...

Niestety zaraza handlarzy...Opanowała nie tylko Alle...Oto...ale i fora z marką BMW. :(

 

Po za tym handlarz nie ma prawa pisać "pierwszy właściciel". Pierwszy właściciel to tylko ta osoba, która dokonała zakupu z salonie i z taką podpisujesz umowę sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, skoro od pierwszego właściciela to książka powinna być... Widać że to oferta handlarza... Zamiast jechać to zamów wycenę specjalisty 250 zł i wiesz wszystko...

Niestety zaraza handlarzy...Opanowała nie tylko Alle...Oto...ale i fora z marką BMW. :(

 

Po za tym handlarz nie ma prawa pisać "pierwszy właściciel". Pierwszy właściciel to tylko ta osoba, która dokonała zakupu z salonie i z taką podpisujesz umowę sprzedaży.

Nie ma prawa? :mad2: przytocz prosze ustawe, przepis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ludzie omijali ogłoszenia z takim bełkotem, to w końcu zdechliby z głodu i pisaliby normalne ogłoszenia. To trochę jak z kradzionymi częściami. Jakby nikt ich nie kupował to by samochody nie ginęły... eh marzenia :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się utarło pierwszy właściciel to ten który zakupił auto z zagranicy ,a jak było 3 w Niemczech :lol:

Dokładnie tak - jeszcze trochę to będzie PIERWSZY WŁAŚCICIEL w mieście...pierwszy właściciel w tym roku...pierwszy właściciel po sąsiadach... :duh:

 

Nie ma prawa? :mad2: przytocz prosze ustawe, przepis...

Umarłem...Ustawę chce chłopak.... :mad2: Polecam słownik języka polskiego...encyklopedie i logiczne myślenie

Wiem...u handlarzy z tym różnie bywa...

Pierwszy WŁAŚCICIEL jest tylko jeden... To samo z tą handlarską BEsssWYPOADKOWOŚCIĄ....kupionych od dziadków...Niemiec płakał jak sprzedawał...nic nie puka nic nie stuka A MOŻE JESZCZE NIC NIE DZIAŁA...

Samochód z placu spod Berlina prowadzonego przez kaleczących niemiecki Turków czy Arabów....Ale historia o PIERWSZYM chwyta...co nie..?

http://magazynauto.interia.pl/uzywane/opinie/news-co-to-znaczy-pierwszy-wlasciciel,nId,1353052

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się utarło pierwszy właściciel to ten który zakupił auto z zagranicy ,a jak było 3 w Niemczech :lol:

Dokładnie tak - jeszcze trochę to będzie PIERWSZY WŁAŚCICIEL w mieście...pierwszy właściciel w tym roku...pierwszy właściciel po sąsiadach... :duh:

 

Nie ma prawa? :mad2: przytocz prosze ustawe, przepis...

Umarłem...Ustawę chce chłopak.... :mad2: Polecam słownik języka polskiego...encyklopedie i logiczne myślenie

Wiem...u handlarzy z tym różnie bywa...

Pierwszy WŁAŚCICIEL jest tylko jeden... To samo z tą handlarską BEsssWYPOADKOWOŚCIĄ....kupionych od dziadków...Niemiec płakał jak sprzedawał...nic nie puka nic nie stuka A MOŻE JESZCZE NIC NIE DZIAŁA...

Samochód z placu spod Berlina prowadzonego przez kaleczących niemiecki Turków czy Arabów....Ale historia o PIERWSZYM chwyta...co nie..?

http://magazynauto.interia.pl/uzywane/opinie/news-co-to-znaczy-pierwszy-wlasciciel,nId,1353052

Kolego czytaj prosze ze zrozumieniem...odniosłem sie do komentarza"Nie ma prawa"...a wlasnie, ze moze wypisywac/interpretowac jak tylko chce - ma do tego prawo. Pierwszy od nowosci, pierwszy w Polsce, pierwszy od czasów Chrystusa w Świebodzinie czy jak tylko mu sie to podoba!Ma do tego prawo!A jak jest w rzeczywistosci i co autor mial na mysli to kazdy moze wziac za sluchawkę, zadzownic i zapytac. Po co bic piane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytaj prosze ze zrozumieniem...odniosłem sie do komentarza"Nie ma prawa".... Po co bic piane.

Handlarz nie ma prawa pisać, że jest pierwszym właścicielem. To jest zwyczajne OSZUSTWO.

Polecam przeczytać do końca link jaki zapodałem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytaj prosze ze zrozumieniem...odniosłem sie do komentarza"Nie ma prawa".... Po co bic piane.

Handlarz nie ma prawa pisać, że jest pierwszym właścicielem. To jest zwyczajne OSZUSTWO.

Polecam przeczytać do końca link jaki zapodałem. Pozdro.

Nie ma tam zadnej podstawy prawnej. Zrozum prosze, ze jest to subiektywna ocena. W takim razie w Twojej opinii co powinienem wpisac w moim przypadku. Kupilem auto w salonie - leasing 2 lata. Po tym okresie wykupilem auto i sprzedalem do drugiej spólki gdzie uzytkowałem rok robiąc szybką amortyzację. Po tym okresie sprzedałem do 3ciej społki i będę je za 2 miesiące wystawiac na sprzedaz. W karcie pojazdu jest juz chyba 3 albo 4 właścicieli....Czy moge napisac ze jestem pierwszym wlascicielem czy nie bede mial "prawa"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam zadnej podstawy prawnej. Zrozum prosze, ze jest to subiektywna ocena. W takim razie w Twojej opinii co powinienem wpisac w moim przypadku. Kupilem auto w salonie

Owszem...jest pełna podstawa prawna - zatajenie w ofercie i wprowadzenie nabywcy w błąd... Paragrafy z KC chcesz?? Bardzo proszę: Art. 556. KC..Art. 560. § 1...to tylko pierwsze z brzegu.

I Ciebie proszę abyś wreszcie logicznie nazywał sprawy po imieniu...

Lepszym od szemranego "PIERWSZY WŁAŚCICIEL" byłaby opcja JEDYNY UŻYTKOWNIK.

Bo jak się zapytam handlarza ile on miał samochodów...to mi wyskoczy z liczbą 200-300 samochodów.

I tu masz też odpowiedź, czy był właścicielem.

Skoro uważa, że był ich właścicielem, to DLACZEGO gdy je sprzedawał pomijał ten ISTOTNY fakt i zatajał swoją własność powołując się na poprzedniego PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA?

 

Temat kończę - bo wałkować to w koło macieju mi się nie widzi... Wszyscy wiemy jak mamy interpretować termin PIERWSZY WŁAŚCICIEL - i nie próbujmy udawać, że jest inna wersja rozumienia tego.

 

Szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.