Skocz do zawartości

Nieszczęsny akumulator.


Pegassus

Rekomendowane odpowiedzi

:search: :search: :search: :search:

 

Witam Serdecznie.

Nie chce żeby ktoś pomyślał, że mój temat to "odgrzewany kotlet" a problem, który mam nie jest mały. Jestem szczęśliwym właścicielem e60 525d 2004. od jakiegoś czasu (mniej więcej od kiedy miałem naprawiane CCC i wgrany nowszy soft z j. polskim), rozładowuje mi się akumulator. Elektryk poprawiał soft (??), wymieniłem regulator napięcia i w końcu 2 dni temu akumulator na nowy (zrobiłem adaptacje).Poszło dużo pieniążków. Ładowanie wzorcowe 14,7 V. Autko idzie w stan "uśpienia" po około 30-40 minutach i pobór prądu jest w granicach 0,02A po uśpieniu. Już zgłupiałem i nie mam siły. Głowa mi pęka od myślenia.

Może nie zawsze się wszystko usypia ? Gdzie ten prąd ucieka? Co sprawdzić - już nie mam pojęcia!! :mad2: Może nowszy soft nie jest dobrym rozwiązaniem ?????

Proszę kolegów o podpowiedź i wsparcie bo sam nie wiem co się dzieje.

Z góry dziękuje za pomoc i porady. Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze problemem nie jest nowszy soft tylko soft modzony (spolszczony) sofy. Ja juz widzialem kilka aut po wgraniu "poprawionego" softu z polskim menu i w niemal kazdym byly takie czy inne problemy. Wgraj oryginalny soft BMW dedykowane do twojego samochodu i rocznika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.