Skocz do zawartości

Wymiana uszczelniaczy zaworowych ?


treborzg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy może ktoś polecić (może ktoś już gdzieś wykonywał taki zabieg) sprawdzony warsztat w sprawie wymiany uszczelniaczy zaworowych ale bez zdejmowania głowicy w e46 320i R6 M54 w okolicach Zielonej Góry, Poznania, Kalisza ?

Auto poddymia/wciąga olej a wszelkie płukanki i zmiany olejów się nie sprawdziły.

Silnik ładnie pracuje/suchy/ma moc/obroty nie falują - tylko ten olej wciąga jak szalony.

Obecnie jest zalany Mobil1 5W/50.

Proszę o pomoc w namiarze na dobry/fachowy warsztat w temacie jak wyżej.

Pozdrawiam wszystkich,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To, że mogą być nie tylko uszczelniacze to już wiem. Sprawdzałem kompresję, i jest książkowa. 3 x przepłukałem silnik, żeby się pozbyć szlamu/nagaru, tego syfu co się zbiera i zapycha pierścienie. Nic nie pomogło. Więc na pierwszy rzut idą uszczelniacze, tym bardziej, że jest to podobno przypadłość BMW. A że jest to w miarę najtańszy zabieg to chcę zacząć od ich wymiany ale nie chcę zdejmować głowicy. Wiem, że jest to wykonalne i dlatego szukam sprawdzonego fachowca/warsztat, który wie co robi i dodatkowo czegoś więcej nie zepsuje.

Dlatego oczekuje pomocy w tej kwestii.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź do Global-Gum na Grzybowej, wjazd od Poznańskiej koło komisu. Robią tam prawie same BMW, bardzo fachowo, mają certyfikat itp. Znają się na rzeczy, zapytaj czy jest to wg nich możliwe, to nic nie kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.