Skocz do zawartości

dziwny dźwięk zegarów po montażu ramek


hadman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno zakupiłem sobie "chromowane listweki do zegarów" i wszystko ładnie książkowo zrobiłem, zamontowałem te świecidełka i teraz mam problem. jak ruszam to słychać z zegarów taki dźwięk jakby zębatki jakieś co się nakręciła na sprężynie i puszczała z resztą słychać to na filmie. nadmienię iż miałem początkowo problem z przyciskami tymi z przodu zegarów bo montowałem je odwrotnie przez co nie miałem kliknięcia w jedną stronę i dzięki temu, przycisk po lewej mi się ułamał i jak poprawnie go złożyłem to nie mogę zresetować teraz przebiegu kilometrów tymi co mierzę dystans od tankowania. co moze być tego przyczyną i co zrobić żeby lewy przycisk naprawić :)?

http://youtu.be/pa5d8TVHGv8

ps. sorki za nagranie ale chciałęm w sumie sam dźwięk złapać :) i spostrzegłem sie dopiero na filmiku ze nie działa mi wskaźnik spalania chwilowego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

wlasnie próbowałem na wszelakie sposoby to naprawić ale kompletnie nie wiem jak. Wyciągnęłem wskazówkę od spalania zakropiłem izopropanolem "IPA", włożyłem spowrotem docisnęłem nawet palcem z obu stron i dalej ten sam dźwięk.. a wskazówka od spalania ani drgnie. Czy macie jakieś pomysły jak to naprawić? czy może coś w tej białej kostce z tyłu trzeba zrobić? jak to otworzyć jak tak ;D? tak w ogóle to zastanawiam się czemu przestało mi to działać skoro nic nie zrobiłęm, nie spadło mi nie wyrwałem tych zegarów, tylko po prostu wyciągnęłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie ma byc ta sprężynka ? z przodu jak zdejmę wskaźnik to widzę metalowy trzpień na którym jest przymocowany wskaźnik a z drugiej strony jest biała okrągła kostka do której nie potrafie się dostać bo nie widzę żadnych mocowań aby ją rozebrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne mozliwe ze Twoje ramki sa minimalnie zbyt male i trzymaja ta wskazowke... sam kupilem sobie ramki i mialem wlasnie taki problem ze ta wskazowka musi sie delikatnie poruszac, a zbyt mala ramka dopychala ja do gory blokujac jej ruch... dopiero po mocniejszym dodaniu gazu wskazowka ruszala sie ale zatrzymywala sie np; na 10l...
Kompletuje m pakiet z przodu sedan... moze jakos pomozesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MastaFantasta dzięki za podrzucenie linku, na pewno się przyda, spróbuję wylutować ten silniczek i zaczne to rozbierać ;)

Marcin1989 - wskazówka nie dotyka bocznych ścianek, ma bardzo duży luz więc to nie to o czym piszesz :) nie w tym problem znaczy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam to podepnę się do tematu i opisze mój problem po założeniu ramek na zegary i wymianie radia oryginalnego na radio z navi od navipremium http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-bmw-3-e46-1998-2006-dvd-usb-bt-i5074568364.html i wymianie żarówek w oświetleniu nad lusterkiem tych dwóch po boku a w środku została normalna i w schowku na Ledy z opcją can bus.Teraz po montażu po otworzeniu drzwi światełko się świeci a jak po chwili chcę zgasić to przy wyłączeniu drgną wskazówki licznika Tak ma być czy może cos sknociłem prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.