Skocz do zawartości

BMW 318 E46 143KM WBAAY71050FZ61448- uwaga!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

podczas szukania auta, odwiedziłem kilka miejsc gdzie szukałem samochodu. Niestety szczególnie w pamięci zapadł mi jeden samochód na którym straciłem dużo nerwów i niestety pieniędzy. Z uwagi że słaby ze mnie mechanik korzystałem z pomocy okolicznych serwisów. Oczywiście według zapewnień właściciela komisu ( wielki cwaniak), samochód jest bezwypadkowy "Auto 100% Bezwypadkowe" okazało się obtłuczone z każdej strony. Tył klejony laminatem. Ogólnie jedna wielka padaczka. Dodatkowym problemem było to że nie można było ustawić zbieżności w serwisie ponieważ jakaś tam część była zapieczona i w serwisie nie dadzą sobie rady :roll: do tego oczywiście doszły dodatkowe niedziałające rzeczy o których Pan ładny czyt. Szef, nic o tym nie wiedział.

 

Cytuje:

" Ja nie wiedziałem że ten samochód miał coś robione. "

-JA: to po co piszecie że jesteście w 100% pewni że ten samochód jest bezwypadkowy, a po przyjeździe okazuje się że lata po całej drodze.

"No wie Pan," i tu mi cytuje tekst ze strony ," Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia"

 

Po tym tekście " Pałka się przegła" a ja z kilkoma setkami mniej wróciłem do domu"

 

Oczywiście jazda testowa mogła się odbyć tylko po drodze polnej a 2 km asfaltu który wymusiłem od razu wykazał wiele dziwnych problemów z prowadzeniem tej BMW.

 

http://otomoto.pl/bmw-318-e46-143km-klimatronik-limuzyna-alu-2-0-C34972305.html

 

Zrzut: https://drive.google.com/file/d/0B52kNOwSMHMVWFk2dlc5N0p2TE0/view?usp=sharing

 

 

Na prawdę radzę sobie odpuścić ten samochód!

ps. dzwoniłem przed wczoraj czy po 1,5 miesiąca od wizyty ten samochód jest nadal aktualny i czy można obejrzeć oraz czy samochód jest 100% bezwypadkowy, bo będę pokonywał kilkaset km i nie chciałbym się o tym przekonać na miejscu. Oczywiście Pan Piękny stwierdził że jest 100 % bezwypadkowy i serdecznie zaprasza!

No normalnie krew człowieka zalewa!

Edytowane przez stifler959
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stifler, nie wiem, jakimi kryteriami się kierujesz w poszukiwaniu auta.

Ja gdybym zobaczył wklejoną przez ciebie aukcję, a w niej przednie reflektory z jednego rowu, spryskiwacze z drugiego, elementy zderzaka gdzieś zamiatane spod drzewa, a to wszystko sklecone do kupy i okraszone smacznym tekstem, że bezwypadek i 20-letnie doświadczenie (chyba w oszukiwaniu), to spieprzałbym jak najdalej.

 

O kłamstwie z czujnikiem deszczu, czy czujnikiem zmierzchu to nawet nie mówię, bo to handlarski standard. Ciekawe, jak z Isofixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale jakoś w takich tematach nigdy nie obserwuję kolegów, którzy zazwyczaj prowadzą dyskusje na temat cen i sugerują, że za 15k to już można wyrwać igłę trzymaną pod kocem. Taka dygresja :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był pierwszy przeze mnie oglądany samochód i mało widziałem wtedy, ale też od razu wyleczyłem się z komisów :mad2:

Wszystko jasne. Najpierw pomyślałem, że jak wielu marzycieli uznałeś, że na miejscu będzie na pewno lepiej, niż w ogłoszeniu.

A to kardynalny błąd :8) Ulep na miejscu będzie jeszcze większym ulepem.

Dobrze, że podzieliłeś się z nami wiedzą o tym ogłoszeniu. Ja akurat uważam, że dużo lepsze to, niż mądrości trolli z tego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

20 lat to chyba na czarno bo wpis do działalności jest od 2011

Wojewóztwo: pomorskie

Miasto: 83-200 Nowa Wieś Rzeczna

Ulica: ul. Leśna 12B

NIP: 5921023949

REGON: 191551714

Właściciel: SEBASTIAN DUDEK

Główne PKD: 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana

Data rozpoczęcia: 2011-04-01

jakby się ktoś napalił ma jeszcze przedlifta za 9 tysi:

http://www.autogielda.auto.com.pl/osobowy_showone.php?z4z_in=7&z4z_in_1=7&kod=13rd9q&zyr=2

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.