Skocz do zawartości

E90 320d, VIN: WBAVU31080KZ16890, łódzkie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozpocząłem poszukiwania swojego pierwszego BMW, celuje w 3/5 po 2005r. Znalazłem takie ogłoszenie, widziałem dziś samochód na giełdzie w Łodzi, jednak nie jestem specem od BMW. Co możecie powiedzieć na podstawie ogłoszenia? A może ktoś oglądał? Właściciel jest z Konstantynowa, prawdopodobnie pochodzenia romskiego (to budzi moje watpliwości: przypadek kolegi). Pozdrawiam forumowiczów i z góry dziękuje za pomoc (może ktoś zna jakieś pewne auto z okolic Łodzi/Warszawy? Warunki: automat, navi, 3 w kombi, 5 może być sedan. Silnik: planowałem diesla, ale nad benzyna tez się zastanowię. Budżet: do 50

 

Ogłoszenie:

http://otomoto.pl/bmw-320-d-orginalny-m-pakiet-full-doinwestowane-C35928069.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy bym od cygana niczego nie kupił

kierownica obszywana, pewnie musiał obszyć bo przecież cygan w tych wszystkich kradzionych pierscieniach musi jezdzic

oczywiscie PIERWSZY WLASCICIEL zaznaczone, wiadomo, pierwszy wlasciciel w kraju

12/2006 to wg mnie jest rok 2006 a nie 2007

ogólnie to jesli jest cyganem to czujność x 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niby jest oryginalny m-pakiet, kierownica była z m, listwy progowe tez m, zawieszenie tak samo. Od razu zapaliła mi się lampka jak zobaczyłem, kto sprzedaje, ale z drugiej strony, może samochód jest warty uwagi, cena tez nie jakaś bardzo atrakcyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalem dzisiaj na giełdzie;) ale tak jak napisałem, nie znam się na BMW. Był malowany błotnik i zderzak tył, sam to powiedział. Auto po polerce, ma trochę rys i obić wynikających z normalnego użytkowania, generalnie nie dawało na kilometr wiocha i kombinacja, ale kto wie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten cygan Ci powiedzial/dal/zrobil ze wgl bierzesz pod uwage kupno od niego CZEGOKOLWIEK. Oni tacy sa, ze oszukuja, takie geny. Szkoda czasu stary, rownie dobrze mozesz od mafii kupic auto. A po mcu podjedzie do Ciebie dwoch lysych i powie dawaj k*wa bo jednak szef sie rozmyslil. I co zrobisz?:)

Oczywiscie to jest metafora, ale zastanow sie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze jest to, że to przez naszych "uczciwych" rodaków, ktoś zastanawia się nad kupnem auta od cygana :mrgreen: W sumie co za różnica kto Cię wydyma. Może się okazać że cygan jednak trochę mniej :8)

 

Post moderowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Trochę czasu minęło od tego posta. Po wielu latach... Te biedne auto tułalo się od druciarza do druciarza... W 2021 w styczniu kupiłem je w Krakowie. Trochę mi zajęło aby to odgruzować, wyprostować dokumenty :)

Jeśli mam byc szczery to żałuję że to ja w 2015 nie kupiłem od Pana Roma :-D


Pozdro i sorki za odgrzanie kotleta, ale fajna to historia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.