Skocz do zawartości

E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po raz kolejny i mam nadzieję ostatni proszę o opinie na temat tego okazu.

 

Podejrzany wydaje się przebieg, i to bardzo. Dodatkowo BMka już jakiś czas temu była wystawiona na otomoto i nie zeszła co również wydaje się być lekko podejrzane.

Stare ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-320-e90-navi-xenon-parktronic-137-tys-C35668208.html

 

VIN: WBAVC310X0PY53684

Link do aktualnego ogłoszenia: http://allegro.pl/show_item.php?item=5082301289

 

Dziękuję z góry.

g8T5Cbj.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się jakie były uszkodzenia i czy może przesłać ci zdjęcia, napisz że nie boisz się bezwypadkow :). Napisałem to dlatego że nie ma info że bezwypadkowy wiec może będzie szczery. Wierzmy w dobrych sprzedawców tak szybko odchodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze ze nie bezwypadkowy wiec przebieg moze byc realny .

4 lata w Polsce ogólnie nie do sprawdzenia przebieg .

Jedz zobacz podziel sie wiadomością mozecakurat kupisz .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste że przebieg nie realny, ale nawet jak auto całe i ma 200-250 tys to i tak warto. Jak ktoś autem jeździ ponad 2 lata to jest duża szansa że egzemplarz jest ok i jeszcze jak ktoś kumaty to znaczy że serwisował normalnie a nie oszczędzał na wszystkim...

A książka serwisowa jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek pestka Ja jestem świadomy i dlatego wolałem kupić e90 z udokumentowanym przebiegiem 251 tyś niż skręcone bóg wie z ilu 180 tyś i spokojnie kolejne 150 tyś zrobi. Volvo s60 D5 które też miało realny przebieg 280 tyś jak kupowałem, a jak sprzedawałem 330 tyś, dzisiaj u kolegi z pracy stuknęło 350 tyś i silnik jak z fabryki wzorowe ciśnienie na cylindrach i zero brania oleju... Przebiegi dla laików typu 250 tyś są duże bo wszędzie są oferty 180 tyś skręcone z 300-400 tyś. Najlepsze jest to że każdy udaje że nie widzi że 5 letni diesel ma tyle samo przejechane co 9-10 letni, pewnie stały w garażu nie używane przez 5 lat... Książka serwisowa i sprawdzenie jej to podstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja w żadnym przypadku nie boję się przebiegu nawet 300k+. Rozumiem że samochód z 2005 roku, do tego diesel na pewno był mocno ekspolatowany, dlatego liczę że chłopaki z motoraportera znajdą jak najmniej przekrętów, bo jeżeli licznik jest przekręcony to obawiam się że coś jeszcze może być rąbnięte, ale zobaczymy. W sobotę o 12 mam mieć raport i wtedy okaże się czy jadę czy nie.
g8T5Cbj.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówke z salonu to bym kupił, ale fundusze nie pozwalają :D Szukam już od ponad miesiąca czegoś odpowiedniego dla siebie i nawet nie wiedziałem że to będzie taka droga przez mękę. No nic, dzięki za opinie, dobrze że nie pojechałem jej oglądać sam bo zaoszczędziłem parę stówek :)

 

Do zobaczenia w następnym temacie

g8T5Cbj.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoraporter.com/raport/ei8wa

hasło do raportu: 6n30eybcg9

 

Proszę o Waszą opinię.

 

Fajny raport kolego. Ile coś takiego kosztuje?

 

Nie wiem tylko czy nie narobisz sobie problemu umieszczając dane osobowe właściciela tego pojazdu. Proponuję Ci wysyłać hasło do raportu przez PW.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoraporter.com/raport/ei8wa

hasło do raportu: na PW

 

Proszę o Waszą opinię.

 

Fajny raport kolego. Ile coś takiego kosztuje?

 

Nie wiem tylko czy nie narobisz sobie problemu umieszczając dane osobowe właściciela tego pojazdu. Proponuję Ci wysyłać hasło do raportu przez PW.

 

Raport kosztował mnie 250zł. Dzięki za zwrócenie uwagi, zedytowałem już post.

Edytowane przez roootz
g8T5Cbj.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytujcie te cytaty też :norty:

Słuszna uwaga :D

 

Ostatnia 3 wozy sam zakupiłem w Niemczech wole sam kupic i byc pewnym co biore może i drożej ale bezpieczniej :D

Jak to wychodzi cenowo? Daleko po te samochody jechałeś?

g8T5Cbj.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PO POMIARZE GRUBOŚCI LAKIERU STWIERDZAM, ŻE BYŁA NAPRAWIANA LEWA STRONA POJAZDU JAK RÓWNIEŻ DACH PRZY UŻYCIU PODKŁADU SZPACHLOWEGO"

Moim zdaniem szpachlowanie dachu dyskwalifikuje każdy samochód. Szpachla przeważnie wytrzymuje 2-3 lata a potem zaczyna pękać. Pękająca szpachla na dachu to nie jest ładny widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego niewiem dlaczego narzekacie zeauto malowane ze a kit ze licznik nie taki ? Przeciez sami ustawiacie kryteria poszukiwania auta ma sie świecić i byc nie drogie ,wiec takie łupy wam waza handlarze a wy jesteście niezadowoleni

No chyba ze handlarzowi uda sie zamaskować jak najwiecej to klient zadowolony ,mysi byc kompromis jeżeli większość aut jest tańsza w Polsce niz w Niemczech to chyba cos nie tak?

 

Niestety 80% CCC.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.