Skocz do zawartości

Napinacze pasów tył E90


theszakal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakis czas temu mialem stłuczkę, poszła poducha i napinacz przód. Dzisiaj zajrzałem pod tylna kanapę i okazało się ze tylne napinacze tez wystrzelone i nie zostały wymienione w warsztacie, dodatkowo z jednego napinacza wypieta jest wtyczka. Nie swieci mi sie żaden błąd czy kontrolka. Czy to jest normalne czy wylaczyli to komputerem? Czy jak założę nowe napinacze to będą one działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Moje auto z BMW Olszowiec w Poznaniu. Niestety u poprzedniego właściciela miało stłuczkę i naprawiał je kowal (wlutowane rezystory itp.).

Klemę właśnie dziś wymieniłem. Zagłówki wyglądają na całe choć nie do końca wiem jak to sprawdzić bez demontażu ich poszycia.

Zajrzałem pod siedzisko kanapy i ku mojemu zdziwieniu nie ma w ogóle nabojów. Są zwykłe zatrzaski przykręcone. Numery w katalogu etk mają takie same jak te z nabojami. Wiązek też nie widzę chyba że fachowiec odciął. Może wpływ ma to że auto ma isofix.

Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być z napinaczami. Tyle że numery się zgadzają a moje napinaczy nie mają. To najdziwniejsze jest. A nie widać żeby były jakoś modyfikowane poprzez usunięcie nabojów.

Po numerach były takie w jedynce same zatrzaski nieporotechniczne. Poszukam głębiej wiązek. Może ktoś je ukrył a napinacze wykodował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie wygląda.

d1ee559043d0.jpg

 

 

Swoją drogą to takiego druciarza jak ten co dłubał to auto na pierwszej suchej gałęzi bym powiesił.

Brak śrub trzymających oparcie kanapy na dole i wywalone zamki górne. Oparcie latało sobie luźno.

 

cc22aada33f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.