Skocz do zawartości

E46 coupe przekładka wnętrza


eric_cartmannn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ponieważ chce wymienić u siebie wnętrze boczki plus przednie fotele. Fotele chce kupić od anglika i przełożyć samą skóre, podobno się tak da ale czy ktoś to robił? oddanie do tapicera mogło by być lepsze ale wydaje mi się dużo droższe. Drugie pytanie to jak jest z tymi zaślepkami w boczkach, czytałem gdzieś ze w angliku po lewej stronie jest zaślepka i można poprzekładać wszytsko normalnie jednak z tego co widzę na różnych zdjęciach nie ma tam zaślepki i tu pytanie czyto jakoś nacięte od dołu jest czy ktoś napisał o tych zaślepkach głupote?

 

Ostatnia rzecz to czy wie ktoś jak jest z kolorami wnętrz chodzi o jasne skóry. Wiem, że były szare i beżowe. u siebie mam beżowe ale na niektórych zdjęciach są one takie mocno kremowe a na niektórych bardziej białe i nie wiem czy to kwestia eksploatacji,czy może jest więcej odcieni.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kolorami to nie widzę za bardzo to na tej stronie bo jest tylko taki jasny a nie ma np. kremowego więc cały czas mam wątpliwości. Co do zaślepek to chodzi mi o tą w miejscu sterowania lusterkami na uchywnie na boczku, czy w angliku po lewej jest zaślepka? bo gdzieś czytałem, że tak. Fajnie by było jakby ktoś wiedział z resztą pytań:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

okej, dzięki za odpowiedzi to z boczkami już wiem. A co najlepiej zrobić z fotelami? od anglika nawet jakby się udało skóre przełożyć to to składanie foteli jest po innej stronie niż w europejczyku więc raczej ta opcja odpada, najlepiej znaleść w dobrym stanie od europejczyka ale to ciężka sprawa tzn. jest tego bardzo mało i zazwyczaj w słabym stanie. Pewnie nie jestem jedyną osobą, która chciała wymienić fotele więc jak ktoś przez to przechodził i ma jakieś rady było by fajnie:)

 

Obijanie na nowo raczej odpada za droga zabawa, a malowanie brzmi rozsądnie ale słyszałem, że różnie z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma fotele nie przełożone i nie mam problemu z otwieraniem folel kierowcy ma z obydwu stron podnoszenie a pasażera bedzie mial jedno jak ktos chce wejść to podnosi sobie kurczę szukasz problemów chyba zobacz na allegro fotele z anglików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.