Skocz do zawartości

E90 Poznań vin WBAVB31000PP95359


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale zaraz Ci napiszą iż E90 z 3l silnikiem za taką sume to pomyłka. Niestety patrząc na ceny starszego modelu (które są trochę zawyżone), ten to prawdziwy diament. Szyba została wymieniona, lecz blacharki nikt nie ruszył oprócz dachu na który pewnie posypała lawina szpachli. Dostał również słupek i jest on zrobiony, żeby nie straszyć klientów :D Jeśli wcześniej ktoś go sprawdzał i nie kupił to znaczy że jest coś nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupek nie wygląda na zrobiony!? Dach podejrzewam ze tylko podprostowany przed montażem szyby bo dalej widać pofałdowania. Co do ceny to masz racje dość atrakcyjna aczkolwiek np. na mobile de trafiają się takie lub lepsze w podobnych cenach . Kurcze zebym miał bliżej o połowę drogi to bym podjechał na oględziny , a tak to zbyt duże ryzyko rozczarowania. Jest jeszcze opcija wynajęcia kogoś z okolic za opłatą na sprawdzenie furki , ale czy to będzie obiektywna ocena - nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kolego zawsze opinia kogoś bez stronnego bądź kogoś kto się zna na blacharce będzie bardziej obiektywna. Po prostu troszkę cie nie zrozumiałem , widziałem ten słupek i na aukcji tez widać ze jest wgnieciony a ja zrozumiałem ze pisesz ze jest juz naprawiony(poprawiony) czego ja nie widze , aczkolwiek dach widać podprostowany i nie sadze aby był szpachlowany i pomalowany w miejscu uszkodzenia , lecz pewności nie mam. Tak czy siak dzięki za zainteresowanie i opinię. Powiem jeszcze ze widocznych rzeczy do zrobienia tak się nie boję jak tych które mogą być ukryte z poprzednich lat i tych wynikających z normalnej bądź nadmiernej eksploatacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dach napewno szpachlowany, słupek przy szybie przedniej jest uszkodzony jak i na środku samochodu. Dziwnie koleś zagrał robiąc dach a nie naprawiają słupka miał wycięta szybę a tak to trzeba będzie ja znowu wycinać chyba że z kilo szpachlowany pójdzie. Tak naprawdę 6 elementów masz do lakierowania dwa do cieniowania. Idąc po najmniejszej linii oporu to błotnik wymienisz resztę poszpachlujesz ale wtedy będzie ulep. Według mnie patrząc na mocowania lampy może być połamane a to Xenon tanio nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasuje swoje wpisy z zapytaniami o samochody oraz swoje oceny tych że aut , gdyż niektórym się to nie podoba i twierdzą że oczerniam im auta a nie to było moim zamiarem . Nie chce nikomu utrudniać życia nie o to tu chodzi i dla świętego spokoju wysyłam prośbę do administratora forum o skasowanie moich postów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaster nie możesz dać się zastraszyć, gdyby tak każdy miał robić to już dawno napisał bym do administratora ze na moje auto mówią ulep a ja bronić się nie umiem. I prawda w oczy kole. Po to jest forum żeby się wypowiadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaster nie możesz dać się zastraszyć, gdyby tak każdy miał robić to już dawno napisał bym do administratora ze na moje auto mówią ulep a ja bronić się nie umiem. I prawda w oczy kole. Po to jest forum żeby się wypowiadać.

 

Masz racje nie powinienem nic usuwać, ale tak jest prościej ,nie lubię jak ktoś mi zakłóca spokój i dla świętego spokoju wolę aby skasowano posty. Nie chce mi się z nikim uzerac i czegokolwiek udowadniać. Jeżeli ktoś niema nic do ukrycia tak jak np. Ty kolego szczurek to nie ma pretensji ze się pisze o jego samochodzie. Zresztą nie po to pisalem na forum żeby cos komuś oczerniac , chciałem tylko z pomoca forumowiczow zebrać informacje a co wyszło to wyszło i ktoś się poczuł urażony wiec przepraszam urazonych sprzedających , a to ze mają nie doskonałe wozy do sprzedania to nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaster, szczerze powiedziawszy to jak by ktoś do mnie powiedział ze oczerniony albo coś to bym powiedział żeby pierdolnal się w czoło a jak mu coś nie pasuje niech nie czyta. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, i tak samo każdy ma swój rozum i wybierze takie auto jakie mu odpowiada czyt. Najtańsze.

Szgoda ze jeden fajny post skasowane bo była fajna dyskusja.

Ja szanuje każdego decyzję jeśli będziesz zainteresowany moja e90 pisz napewno się dogadamy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.