Skocz do zawartości

Mocowanie Reflektora, Pęknięte - Reperaturka czy "Spawanie"?


Mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

ZObaczylem niedawno że mam delikatnie pęknięte mocowanie górne reflektora (to z metalową tuleją), i zastanawiam się czy podjechać koło mnie na Spawanie plastiku - za 30-100 zł (w zaleznosci czy trzeba zdejmowac zderzak, czy nie), czy wydać 230 zł na komplet reperaturek (lewa i prawa) i jedna zastosować w miejscu pęknięcia?

 

http://bmw-sklep.com.pl/pl/zestaw-naprawczy-uchwyty-reflektorow-lamp-bmw-5-e60-e61.html zestaw naprawczy

 

Co sądzicie? Człowiek spawał mi już element lampy w Ford Fiesta, i wyszło bardzo ok, i estetycznie. Co do BMW E60 powiedzial ze jak zespawa, to juz potem nie da sie zastosowac Zestawu naprawczego :(, nie wiem co mam robic? ma ktos podobne doświadczenia z mocowaniem?

 

Pozdrawiam

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...

 

podjechałem w końcu do Serwisu WILTRONIC w Zielonce...oni Serwisują mi samochód od początku do końca...nawet jak się okazało takie bzdety jak spawanie plastików (w tym przypadku mocowania reflektorów) i wymiane żarówek.

 

Podjechałem żeby wymienili mi żarniki xenonowe, bo sam się bałem za to zabrać...bez zająknięcia po wyjęciu lampy stwierdzili że mam pękniety uchwyt (zespawali go od ręki), że brakuje śruby od ramki pod lampą i pare jeszcze drobiazgów (śrubek).

 

Zmienili, poprawili, pospawali, skręcili i wyregulowali...i wzieli za to śmieszne pieniądze :) zreszta jak zawsze :)

 

Pozdrawiam

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem auto co wyladowalo w rowie z popekanym zderzakiem i uchwytami lamp... poszlo na "spawanie plastiku"... ze zderzakiem nic sie nie dzialo natomiast te uchwyty lamp po paru latach popekaly

Mam w domu tania "spawarke plastiku" (zabawki dzieciom naprawialem) /kupiona wiele lat po naprawianiu tego zderzaka i lamp/- to taka niskiej jakosci chinska wydajniesza suszarka i pek plastikowych precikow "do spawania"... ale nie polecam samemu branie sie za naprawe uchwytow bo trzeba miec w tym wprawe i pewnie allegrowa spawarka a spawarka plastikow profesjonalna tez sie roznia

Przemek

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.