Skocz do zawartości

Mega dziwny problem z radiem BUSINESS CD x3


mattheus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.PO kupnie x3,dzisiaj pierwszy raz postanowiłem posluchac muzyki z CD,wypalilem plyte,zadowolony wsiadam do samochodzu i wielkie moje zdziwienie.chce włozyc płyte a tu [BAD],płyta po prostu nie wejdzie,wejdzie moze z 2 cm i tyle dalej nie wchodzi,tak jakby to wejscie na płyte było za wąskie na płyte,gdy daje na CD wyswietla mi NO DISK a jak daje eject no to zero rekacji,ale zeby bylo ciekawiel płyty nie ma na pewno poniewaz jak wzialem wizytowke ktora mialem pod reka i wlozylem ja w srodek tego wejscia na płyte to wchodzi ona bez problemu,a przesuwajac ja w boku w obie strony mam malo co luzu,i to jest dziwne,po prostu cos sie musialo stac i wejscie na plyte to obu stronach jak węzsze nic powinno byc.Szukalem w internecie ale nie moglem znalez u kogos takiego problemu.Jakies pomysły ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu, nie jesteś sam. U mnie płytka była zacięta w radiu tzn normalnie się odtwarzała ale radio jej nie oddawało. Przycisk wysuwania płyt działa bo po naciśnięciu go słychać delikatnie silniczek. Jak pamiętam w radiu są 2 lub 3 silniczki odpowiadające ze przyjmowanie/oddawanie płyt. U mnie nie działa akurat ten który trzyma blokadę po bokach miejsca gdzie się wkłada płytki. Nie ma siły by wcisnąć płytkę do środka przez tą blokadę. w najbliższą sobotę jadę do PL, tydzień wolnego. Chcę to w tym czasie zrobić + sprawdzić zmieniarkę.
civic VI 1.4+>clk200k>a4b6 1.8t>x3 3.0d>e46 2.0d touring>e46 2.2 touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.