Skocz do zawartości

Czujnik temperatury-ubywajacy plyn.


bowscher

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=69&t=117886

 

Witam, zaznacze na wstepie ze szukalem info w tym temacie jednak nie znalazlem nic interesujacego mnie.

 

Problem dotyczy podejrzewam czujnika temperatury cieczy, o ile to o czym mysle jest wlasnie tym o czym pisze :)

Chodzi mi dokładnie o czujnik ktory znajduje sie w wezu dolnym prowadzacym z chlodnicy po prawej stonie samochodu (czy jak kto woli stojac przed samochodem po naszej lewej), i teraz pojawia sie pytanie, czy to faktycznie czujnik temepratury ? A jesli tak to jak to cholerstwo zdemonotwac poniewaz wlasnie w tym miejscu ucieka mi plyn chlodniczy, cos sie rozszczelnilo lub oring pszepuszcza.

 

Samochod to E46 325 compact.

 

Pozdrawiam.

 

dodaje link do tematu w ktorym na zdjeciu pokazany jest wlasnie owe cholerstwo z ktorego leje mi plyn umieszczone w jakims łaczniku czy króćcu plastikowym od chłodnicy :

 

http://acthxtg.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=238744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to czujnik temperatury, nie demontowalem go ale sa raczej tylko dwa wyjscia zeby go wyjac. albo przekrecasz i wyskakuje, albo drugie, bardziej prawdopodobne patrzac na zdjecie czujnika, sciskasz jego boki i pociagasz do gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.