Skocz do zawartości

Alufelgi do e61 xd


R420

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciężko się jest połapać w tych felgach. Nie wiem czy mogę wklejać linki do ogłoszeń. Znalazłem z takim opisem "Sprzedam komplet 4 felg Styling 138 BMW 17x7.5j w stanie bardzo dobrym,proste nie spawane", tylko czy będą pasować do mnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam :) planuje zakup alufelg i opon do 530xd wybor padl na bbs o parametrach: 5x120 19cali 8.5j et32 do tego oponki 245/35 r19 chcialbym aby przod jak i tyl byly ladnie wypelnione. Bardzo prosze o podpowiedz czy taki zestaw bez problemu podejdzie mi pod to autko? Czy z tylu powinienem zastosowac jakis dystans aby ladnie pasowalo w nadkolu?

I drugie pytanko czy zamiast profilu 35 moge zastosowac 40? Zalezy mi rowniez na komforcie choc nie do konca wiem czy wszystko bedzie gralo i czy te 5mm zrobi jakąs roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz obniżonej fury to podejdą te felgi. Nie możesz założyć 245/40 R19, tylko musisz 245/35.

Przód i tył wyjdzie na zew. 17 mm względem seryjnego e60 xDrive, które ma inne ET niż standardowe e60.

 

Obnizonej nie mam, a mozesz mi powiedziec jakie najnizsze et ogolnie moge zostosowac? Bo przykladowo zastanawiam sie rowniez na felgach z et 30 niby 2mm roznicy tylko no ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam, trochę się wetne w temat. Posiadam e61 z napędem xdrive. Chciałem kupić felgi wz 122, przymierzyłem jedną z et20 obrys kola minimalnie wystaje za nadkole. Ładnie to wygląda aczkolwiek problem pojawia się przy max skręcie pomiędzy kołem a nadkolem od strony zderzaka zostaję jakieś 3mm przerwy. Pytanie brzmi czy jak kupię felgi ori z et43 coś się zmieni no i jaki jest minimalny bezpieczny prześwit. Dodam że auto posiada gwint :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety e60 w xDrive ma inny ET dla tego samego wzoru felgi w porównaniu do napędu tylko na tył, a i wybór felg mniejszy jeśli chodzi o OEM.

Szukaj OE felg lub przy zachowaniu tej samej szerokości felgi +/- 5 ET.

Wydawało mi się że styling 122 to jest felga OE. Czyli rozumiem że muszę zostac przy et43 jeśli chce ten wzór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderatorzy

xDrive przy ogumieniu mieszanym musi mieć homologację, by zagwarantować ten sam (~do 1%) obwód toczenia na osiach.

Jeśli tego nie zrobisz - będzie szarpało i jak nie po 1k km to po 5k km zapłacisz za regenerację xDrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.