Skocz do zawartości

BMW 120D e87 m-pakiet


BmwSzewczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum!

Postanowiłem, że się w końcu pochwalę moim nowym nabytkiem :) Mam nadzieję, że będziecie mi pomagać z moimi różnymi pomysłami na przeróbki :)

 

 

jilOlk.jpg

xVFhqm.jpg

gz0gJW.jpg

MJHslx.jpg

B06K5J.jpg

K85JQw.jpg

wyposażenie:

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2CT BMW light alloy wheel, spider spoke 151

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

S5DC Rear-seat headrests, folding

P7RP Advantage package

P7RS Package Comfort

S8SP Control unit COP

S205 Automatic transmission

S226 Sports suspension settings

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S302 Alarm system

S313 Fold-in outside mirror

S321 Exterior parts in vehicle colour

S403 Glass roof, electrical

S411 Window lifts,electric,front/rear

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S450 Height adjustment, passenger seat

S468 Ski bag

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S609 Navigation system, Professional

S676 HiFi speaker system

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S934 WINTER TYRES ON LT/ALY WHEELS

Mody:

kierownica sportowa m

lampy lci z tyłu

Plany:

felgi!!!

Edytowane przez BmwSzewczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

Muszę przyznać ,że wzorowe wyposażenie , chyba jest w niej wszystko co potrzebne :mrgreen:

 

1. Jak dobrze widzę, to masz kierownicę 3-ramienną ze sterowaniem w kierownicy , czyli śmiało możesz brać kierownice m-pakietową i nie martwić się o wymianę poduszki :)

4. Nie pamiętam , ale jest to chyba związane z fukncją "welcome" , ale nie jestem pewny czy dobrze mówię. Musisz popytać się kogoś kto zawodowo zajmuje się kodowaniem, na forum na pewno kogoś takiego znajdziesz :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko.I wyposażenie fajne

U siebie mam podobne tylko brak m pakietu który chce dołożyc.

Pytanie o lampy przednie , bo widzę ze wersja przedlifotwa i lampy także.Tez mam u siebie xenon.

Co włożyłeś w ringi ze tak mocno i ładnie świeca?Moze masz fotki w dzień jak to wyglada?

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym ci odpowiedział, ale niestety nie wiem, bo jak go kupowałem, to już miał je założone. Widać je w ciągu dnia, chociaż jeden z ringów świeci trochę słabiej i zastanawiam się, czy jest to problem żarówki, czy też samej lampy. Jednak wydaje mi się, że te żółte świecą ładniej, tylko zazwyczaj "mijam" wersje po lifcie. Bardzo dziękuje za odpowiedzi

 

Ps. Mam jeszcze pytanie, czy ta kierownica z m-pakietu mogłaby być z łopatkami? Jeśli tak, to jak duży jest problem aby to zakodować i podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kierownice obszyła. I wyglada jak m pakiet .do tego kupiłem tylko plastykowa blendę i jak oryginał.

Co do zakodowanie łopatek pewnie to żaden problem.Mialem tak w e39 dołożone łopatki smg i Wszytko śmigało.

A możesz zrobić fotkę tej żarówki od ringów?Z tego co wiem nie ma problemu z jej wyciągnięciem.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Mam do was pytanie, zakupiłem tylne lampy poliftowe LED do mojego samochodu. Jak wygląda montaż tych lamp? Nie wiem teraz, czy mam wymieniać również moduł świateł, czy nie muszę, aby działały poprawnie? Słyszałem, że oświetlenie tych ledów można podłączyć z tablicy rejestracyjnej? Jeśli tak, to bardzo proszę o dokładny schemat, co trzeba zrobić, kupić, aby prawidłowo je podłączyć Edytowane przez BmwSzewczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te progi tez są M pakietowe?? :?: nie wygladaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kolego nie kusi mnie zmiana lamp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
:cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

Planuje zakup na wiosnę ładnych felg do mojego bmw :) Jakie felgi polecacie. Przeglądałem ogłoszenia na allegro i zastanawiam się nad zakupem tych oryginalnych m pakietowych, ale nie jestem do końca pewny, czy w tej cenie nie można znaleźć czegoś ładniejszego. Martwi mnie też inna sprawa, aktualnie jeżdżę na 16 calowych felgach i auto jest już i tak bardzo twarde, czy zmiana na 17/18 calowe, bd bardzo odczuwalna jeśli chodzi o komfort? Czasami żałuję, że mam ten sportowy zawias...

Zamiast m pakietowych myślałem jeszcze o takich:

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-wz-142-bmw-1-e87-e82-e81-e88-i5915623017.html#thumb/1

Ma ktoś z was może taki model na swojej jedynce? Jeśli tak to podeślijcie mi fotkę jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podłączone w taki sposób, że nie świecą mi się led' y niestety, a nie chciałbym mieć podłączenia od tablicy rejestracyjnej, tylko zakupić nowy moduł, porządnie to zakodować, żeby było to zrobione profesjonalnie. Niestety nie mam na razie czasu żeby się tym zająć... (tzn. znaleźć kogoś, kto mi pomoże to zrobić). Jak znacie taką osobę, to chętnie zapiszę sobie jej telefon :) Jednak i tak różnica pomiędzy światłami przed liftem i po lifcie jest ogromna, nawet bez tych led' ów, chociaż pewnie z nimi będzie już pięknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Planuje zakup na wiosnę ładnych felg do mojego bmw :) Jakie felgi polecacie. Przeglądałem ogłoszenia na allegro i zastanawiam się nad zakupem tych oryginalnych m pakietowych, ale nie jestem do końca pewny, czy w tej cenie nie można znaleźć czegoś ładniejszego. Martwi mnie też inna sprawa, aktualnie jeżdżę na 16 calowych felgach i auto jest już i tak bardzo twarde, czy zmiana na 17/18 calowe, bd bardzo odczuwalna jeśli chodzi o komfort? Czasami żałuję, że mam ten sportowy zawias...

Zamiast m pakietowych myślałem jeszcze o takich:

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-wz-142-bmw-1-e87-e82-e81-e88-i5915623017.html#thumb/1

Ma ktoś z was może taki model na swojej jedynce? Jeśli tak to podeślijcie mi fotkę jak to wygląda :)

 

Mam właśnie takie felgi 17. Potrzebowałem felg na zimę i dokupiłem drugi komplet używek w cenie nowych stalówek. W stopce masz link do fot.

 

 

 

Zerknij jeszte tu viewtopic.php?f=112&t=267216 Nikche87 zmieniał felgi zimowe na letnie i na jego fotach letnie wyglądają zdecydowanie lepiej jak zimowe. Te co ma na lato podobają mi się, zimowe są :-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.