Skocz do zawartości

Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 962
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie odebrałem auto z serwisu w Lublinie, ogólnie przy oddaniu byłem zszokowany wysokim poziomem obsługi, natomiast przy odbiorze auta tragedia!...no ale co Pan myślał skoro wymieniliśmy to wszystko za darmo... hmm prawie darmo bo za wymianę oleju sam musiałem zapłacić. Wymieniono kompletny rozrząd i jak wspominałem filtr oleju i olej, faktury dostałem takie, że praktycznie nic z nich nie można wyczytać - żadnych wyszczególnionych operacji o wpis do książki musiałem się prosić - dostałem wypełnioną na kolanie ale tylko o wymianie oleju.

Po wymianie nie słyszę aby auto jakoś ciszej chodziło w sensie to co uznawałem za szurający łańcuch a podobno przekroczył dwukrotnie luz - szura tak samo a może nawet bardziej ( może to kwestia dotarcia?). Oczywiście cieszę się, że mam wymieniony ten rozrząd ale obsługą jestem rozczarowany, a...dostałem jeszce fajne ramki na tablice rejestracyjne.

Także po tym co wyczytałem dobrego na forum w temacie aso w innych miastach jedzcie do tych innych miast :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś skorzystał z akcji w Białymstoku BMW Auto-Breczko? Jakie wrażenia? Już jak się umawiałem na termin pod koniec marca to serwisant wspomniał o dodatkowych kosztach rzędu 200-300zł (na płyny które będzie trzeba dolać, jakieś podkładki itp) właściwie koszt niewielki. Wspomniałem też o tym że rozrząd już dość mocno zaczyna hałasować to powiedział, że z pewnością wymienią komplet, co mnie uradowało :D Ale chodzi mi bardziej o zmianę oleju bo powiedział, że wezmą tylko za olej, robocizna za free. Nie chciałem już drążyć ile to będzie kosztować bo się śpieszyłem... Czy ktoś wie jaki to może być koszt czy lepiej dostarczyć swój olej (bo nie robią z tym problemu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie kompletnego rozrządu w Bawaria Katowice , wymienili wszystko 3 lancuchy napinacze ,slizgi ,zebatki , na auto czekalem 7 dni ogólnie fajna miła obsługa polecam , koszty z mojej strony zero wiec jest super:) wrażenie po wymianie rewelacja o wiele cichsza praca i mniejsze wibracje na silniku , dynamika bez zmian , teraz silniczek jak pszczółka :) super akcja sie trafiła Dodam ze gwarancja na 2 lata bez limitu km , cala rozpiska naprawy czesci jest w systemie Edytowane przez mariano1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy ktoś skorzystał z akcji w Białymstoku BMW Auto-Breczko? Jakie wrażenia? Już jak się umawiałem na termin pod koniec marca to serwisant wspomniał o dodatkowych kosztach rzędu 200-300zł (na płyny które będzie trzeba dolać, jakieś podkładki itp) właściwie koszt niewielki. Wspomniałem też o tym że rozrząd już dość mocno zaczyna hałasować to powiedział, że z pewnością wymienią komplet, co mnie uradowało :D Ale chodzi mi bardziej o zmianę oleju bo powiedział, że wezmą tylko za olej, robocizna za free. Nie chciałem już drążyć ile to będzie kosztować bo się śpieszyłem... Czy ktoś wie jaki to może być koszt czy lepiej dostarczyć swój olej (bo nie robią z tym problemu).

Dostarcz swoje graty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś skorzystał z akcji w Białymstoku BMW Auto-Breczko? Jakie wrażenia? Już jak się umawiałem na termin pod koniec marca to serwisant wspomniał o dodatkowych kosztach rzędu 200-300zł (na płyny które będzie trzeba dolać, jakieś podkładki itp) właściwie koszt niewielki. Wspomniałem też o tym że rozrząd już dość mocno zaczyna hałasować to powiedział, że z pewnością wymienią komplet, co mnie uradowało :D Ale chodzi mi bardziej o zmianę oleju bo powiedział, że wezmą tylko za olej, robocizna za free. Nie chciałem już drążyć ile to będzie kosztować bo się śpieszyłem... Czy ktoś wie jaki to może być koszt czy lepiej dostarczyć swój olej (bo nie robią z tym problemu).

Dostarcz swoje graty. :D

 

I tak zrobię, bo generalnie mam już zakupiony cały zestaw ale dam im olej i filtr oleju resztę sobie sam zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś skorzystał z akcji w Białymstoku BMW Auto-Breczko? Jakie wrażenia? Już jak się umawiałem na termin pod koniec marca to serwisant wspomniał o dodatkowych kosztach rzędu 200-300zł (na płyny które będzie trzeba dolać, jakieś podkładki itp) właściwie koszt niewielki. Wspomniałem też o tym że rozrząd już dość mocno zaczyna hałasować to powiedział, że z pewnością wymienią komplet, co mnie uradowało :D Ale chodzi mi bardziej o zmianę oleju bo powiedział, że wezmą tylko za olej, robocizna za free. Nie chciałem już drążyć ile to będzie kosztować bo się śpieszyłem... Czy ktoś wie jaki to może być koszt czy lepiej dostarczyć swój olej (bo nie robią z tym problemu).

Olej w serwisie kosztuje około 100 za litr więc podrzuć lepiej swój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś skorzystał z akcji w Białymstoku BMW Auto-Breczko? Jakie wrażenia? Już jak się umawiałem na termin pod koniec marca to serwisant wspomniał o dodatkowych kosztach rzędu 200-300zł (na płyny które będzie trzeba dolać, jakieś podkładki itp) właściwie koszt niewielki. Wspomniałem też o tym że rozrząd już dość mocno zaczyna hałasować to powiedział, że z pewnością wymienią komplet, co mnie uradowało :D Ale chodzi mi bardziej o zmianę oleju bo powiedział, że wezmą tylko za olej, robocizna za free. Nie chciałem już drążyć ile to będzie kosztować bo się śpieszyłem... Czy ktoś wie jaki to może być koszt czy lepiej dostarczyć swój olej (bo nie robią z tym problemu).

Olej w serwisie kosztuje około 100 za litr więc podrzuć lepiej swój

 

ok dziękuję za informacje, teraz to wiem na pewno, że zawiozę swój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się w Białymstoku - Auto Breczko, na koniec marca, z tego co mi powiedzieli trzeba liczyć się z tym ze auto może zostać na około tydzień, mówią też że cały czas robią dużo tych rozrządów i że przeważnie do wymiany jest cały. Oczywiście procedura tak jak tu wszyscy wcześniej pisali to jest najpier wymiana napinacza i sprawdzenie łańcuchów czy się kwalifikują do wymiany... Niby dużo robią ale pytanie czy ktoś z forum był w Auto Breczko i juz odebrał? I może wyrazić swoją opinię na temat? Czy wszystko poszło ok? Nie naliczyli żadnych dodatkowych kosztów? Jak z wymianą oleju (dosłownie miesiąc temu wymieniłem olej i komplet filtrów) Przeczytałem cały temat i tylko kolega wyżej wspomniał o Breczko, czyżby na forum nie było nikogo więcej z Białegostoku? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Serdecznie.

Chciałem się wypowiedzieć na temat akcji serwisowej.

Mianowicie wczoraj odstawiłem auto do BMW Gazda Group Gliwice ,mój samochód kwalifikował się do w/w akcji ,warunkiem było regularne serwisowanie samochodu (tak mi powiedziano) ,przebieg 172000 org. i do wymiany kompletny rozrząd ,płacę tylko 450 zł za wszystkie uszczelniacze (akcja tego kosztu nie pokrywa) .Jutro odbiór .

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odebrałem,miał byc termin na dzisiaj lecz im sie przedłużyło,prawdopodobnie jutro.Czy posiadasz kolego jakieś źródło potwierdzające ? Chciałbym się na coś powołać i użyc jakiś argumentów przy odbiorze .Dzieki z góry za info .Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat walkowany juz tyle razy , wszystko zależy od danego ASO i ich widzimisię , z tego co koledzy pisza jedni maja koszty inni nie , ja osobiscie nie mialem kosztów , koszty sa jeżeli cos sie urwie ukreci itp nie zwiazanego z rozrządem , ale z tego co widac bywa różnie :) szczescie też sie przyda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem auto. Stało od poniedziałku.

Wymieniono napinacz i górny łańcuch (pewnie wgrano nowe aktualizacje) - na razie silnik na ciepło jakby "delikatniej" mruczał.

Koszty dodatkowe to wymiana oleju (olej + filtr własne), do tego jakaś uszczelka w okolicy intercoolera oraz trochę płynu chłodniczego.

Całość 120zł.

Bońkowscy Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy ktos ma dostęp i mógłby podać listę wszystkich części poprawionych bodajże w 2013 roku wraz z numerami potrzebnych do wymiany kompletnego rozrządu w naszych silnikach N47.

Być moze sie taka informacja przyda bez zbędnego szukania

e91 LCI'10 135 KW Touring, Panorama, CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liste znajdziesz Ztcp w wątku o rozrządzie. Cześci były zmieniane ostatnio w 2014 albo i pózniej. Ewentualnie możesz sprawdzić aktualne części na Realoem

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy ktos ma dostęp i mógłby podać listę wszystkich części poprawionych bodajże w 2013 roku wraz z numerami potrzebnych do wymiany kompletnego rozrządu w naszych silnikach N47.

Być moze sie taka informacja przyda bez zbędnego szukania

Skopiowane z aukcji kolegi gorik:

11318572503 - górny łańcuch rozrządu

13528575471 - dolny łańcuch rozrządu

11417797896 - łańcuch pompy olejowej

11318509926 - koło łańcuchowe

13527797906 - koło łańcuchowe

11417798019 - koło łańcuchowe

13527800395 - śruba

13527797908 - sworzeń x4

11317797900 - sworzeń x2

13528573158 - szyna

13528573159 - szyna

11317797899 - szyna

11317797898 - szyna

11318576201 - napinacz łańcucha

13527797905 - napinacz łańcucha

83190404517 - uszczelniacz LOCTITE 5970

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy ktos ma dostęp i mógłby podać listę wszystkich części poprawionych bodajże w 2013 roku wraz z numerami potrzebnych do wymiany kompletnego rozrządu w naszych silnikach N47.

Być moze sie taka informacja przyda bez zbędnego szukania

Skopiowane z aukcji kolegi gorik:

11318572503 - górny łańcuch rozrządu

13528575471 - dolny łańcuch rozrządu

11417797896 - łańcuch pompy olejowej

11318509926 - koło łańcuchowe

13527797906 - koło łańcuchowe

11417798019 - koło łańcuchowe

13527800395 - śruba

13527797908 - sworzeń x4

11317797900 - sworzeń x2

13528573158 - szyna

13528573159 - szyna

11317797899 - szyna

11317797898 - szyna

11318576201 - napinacz łańcucha

13527797905 - napinacz łańcucha

83190404517 - uszczelniacz LOCTITE 5970

 

Ok dzięki bardzo za szybka odpowiedz a czy jest ktoś z forum kto zajmuje sie sprzedażną części bądź ma sklep lub pracuje w aso by mógł taki zestaw wycenić po rabatach. Wiem ze rozbieżność w cenach sklepowych moze byc znaczna dlatego chciałbym zacząć od forum

e91 LCI'10 135 KW Touring, Panorama, CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.