Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie e30


marco6666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem nowy na forum, szukam dla siebie e30tki, najchętniej 2.5l ale może być również mniejsza pojemność, w stanie blacharskim nie wymagającym ingerencji,mam na ten cel maks 12 tys,jeśli macie jakieś namiary na coś godnego uwagi,bez szpachli czy dziur w swojej okolicy to dajcie znać

Wpadło mi w oko coś takiego :http://otomoto.pl/C34996204.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ale ja np jak widzę że ktoś szperuje i zakłada taki wiejski wydech nie ważne czy dedykowany czy nie no i akumulator w bagażniku.. warto sie poważnie zastanowić. Aha.. i co najlepsze. Dodatkowy zamek w drzwiach:D robota fachowca +10 do wioski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie 325i miały aku s tylu, szpera bardzo często była ale nie była standardem a zamek to pewnie jakiś dziadek zakładał. Przecież to jeszcze stoi niby na niemieckich blachach więc pewnie jeszcze większego wieś tuningu nie było. Warto zobaczyć. Za tę cenę mozna wygać by auto było dobre, niezardzewiałe i niezajechane. Widać że chodnica wymieniana, oryginalna nie miała miejsca na czujnik wentylatora z prawej strony. Wydech....szkoda słów :P

Warto sprawdzić, aczkowlwiek mnie osobioście ten autamt hmmm to tak jak byś ze 170 KM zostalo 140...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamek to akcesoryjne zabezpieczenie!! montowane było za dopłatą w salonach, więc prawdopodobnie jest ORI!!

 

co do samej e30stki to nie ma na rynku egzemplarzy które nie wymagają ingerencji blacharza!

chyba że coś po kompleksowej odbudowie, ale już dawno czegoś takiego nie widziałem na allegro, no i wtedy budżet minimum razy 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.