Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,jestem nowy na forum, szukam dla siebie e30tki, najchętniej 2.5l ale może być również mniejsza pojemność, w stanie blacharskim nie wymagającym ingerencji,mam na ten cel maks 12 tys,jeśli macie jakieś namiary na coś godnego uwagi,bez szpachli czy dziur w swojej okolicy to dajcie znać

Wpadło mi w oko coś takiego :http://otomoto.pl/C34996204.html

Opublikowano
ładna ale ja np jak widzę że ktoś szperuje i zakłada taki wiejski wydech nie ważne czy dedykowany czy nie no i akumulator w bagażniku.. warto sie poważnie zastanowić. Aha.. i co najlepsze. Dodatkowy zamek w drzwiach:D robota fachowca +10 do wioski.
Opublikowano
  • Autor
325i miały aku w bagażniku i szperę :D co do tego "zamka" słyszałem o jakimś odcieciu paliwa w bmw
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie 325i miały aku s tylu, szpera bardzo często była ale nie była standardem a zamek to pewnie jakiś dziadek zakładał. Przecież to jeszcze stoi niby na niemieckich blachach więc pewnie jeszcze większego wieś tuningu nie było. Warto zobaczyć. Za tę cenę mozna wygać by auto było dobre, niezardzewiałe i niezajechane. Widać że chodnica wymieniana, oryginalna nie miała miejsca na czujnik wentylatora z prawej strony. Wydech....szkoda słów :P

Warto sprawdzić, aczkowlwiek mnie osobioście ten autamt hmmm to tak jak byś ze 170 KM zostalo 140...

 

PZDR>

Opublikowano
W takim razie zwracam honor nie douczony jestem co do 325:) Aczkolwiek zobaczyć zawsze warto żeby potem nie żałować.
Opublikowano

zamek to akcesoryjne zabezpieczenie!! montowane było za dopłatą w salonach, więc prawdopodobnie jest ORI!!

 

co do samej e30stki to nie ma na rynku egzemplarzy które nie wymagają ingerencji blacharza!

chyba że coś po kompleksowej odbudowie, ale już dawno czegoś takiego nie widziałem na allegro, no i wtedy budżet minimum razy 2

Opublikowano
  • Autor

A to:http://olx.pl/oferta/bmw-e30-318is-coupe-szczecin-oplaty-do-maja-2015-CID5-ID7phXN.html

Widział ktoś to auto na żywo, jest po lakierowanie i 1.8is mi pasuje,miałem e30 is'a i fajnie to jeździ

Opublikowano
  • Autor
A to:http://olx.pl/oferta/bmw-e30-318is-coupe-szczecin-oplaty-do-maja-2015-CID5-ID7phXN.html

Widział ktoś to auto na żywo, jest po lakierowaniu i 1.8is mi nawet pasuje,miałem e30 is'a i fajnie to jeździ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.