Skocz do zawartości

E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910


Rekomendowane odpowiedzi

zent - tak auta można leasingować do 10 lat ... prowadząc działalność gospodarczą to bardzo fajna sprawa, cała rata idzie w koszta, opłata wstępna też , końcowa również ... w ten sposób to 335i będzie mnie kosztowało dużo mniej niż 50 tys ;)

zwirek44 - prowadzę kancelarie finansową, robimy głównie kredyty duże inwestycyjne albo hipoteki ... ale mam dziewczynę od samochodówek i leasingów ... bardzo dobrze ogarnia więc w razie czego zapraszam na priv

klmn - ty wiesz lepiej czy dostane leasing ;) ... chyba nie masz pojęcia o czym piszesz myśląc, że zakup gotówką i amort. da Ci w tym przypadki kilkanaście tysięcy oszczędności ... sorry nie tędy droga.

 

Nigdy bym ani złotówki nie wydał z kupki gotówki na auto które można kupić z fvat ... po prostu bym na tym stracił ... gotówka jest do obrotu i strzałów ... przynajmniej u mnie w branży finanse/nieruchomości.

 

Tymek - to prawda ... trójmiasto to troszkę inna polska ... jak bym mieszkał w kielcach albo na śląsku to też bym żygał polską ... u nas jest kosmos ale to inny temat. Kolegę możemy zaprosić na wakacje do nas i mu pokażemy drogi w 3city :)

 

nightsabes - dokładnie też tak myślę ... myślę, że auto będzie ok

 

vapor - leasing właśnie sam weryfikuje formalno prawne aspekty ... to oni rejestrują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie :)

 

odnośnie rejestracji auta i pozostawieniu tej samej rejestracji to ja miałem teraz taki przypadek i normalnie leasing zarejestrowal auto bez zmian tablic. zmienili tylko naklejki. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz po hamowni to wrzuciłbyś wykres na forum? Ciekaw jestem jak po 280tys km przelotu auto trzyma parametry czyli KM/Nm.

Dobra sprawa z tym leasingiem, tez prowadze DG a zawsze kupowałem za gotówke bo nie lubie płacić rat tylko raz i z głowy ... a policzyłeś ile faktycznie cie auto wyniesie zamiast tych 50tys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniesie go tanio jak pisze dlatego niewiem po co ta gadka tu ,ja bym juz dawno jeździł tym autem jakby miało mnie wymieść 35 tys zł :duh:
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czegoś takiego nie widziałem... Mogę na podstawie tej próby zakupu napisać krótka powieść pt: 335 i ich troje. Nagle się okazało ze wielki szef źle przekazał info pracownikowi który miał zająć się sprzedażą... Potem do akcji wchodzi żona szefa/właściciela która chyba boi się ze z powrotem będzie musiała jeździć swoim autem i robi wszystko aby auto ssie nie sprzedało. Pierwotne ustalenia są nie ważne jest nowa cena i tyle. Na dodatek chcą dopłaty do 19tek lato, czyli tak cena to netto teraz 52 tys z felga mi chcą 54,5... A najgorsze ze mam decyzję leasingu hehe i teraz jakakolwiek zmiana ceny + to negat i odmowa. Bzdura dziwni ludzie na maxa . Przy tej cenie to zaczyna słabo wyglądać to ubezpieczenie i ok 10 tys na naprawy i serwis w dupe. Szkoda... Moja propozycja dla nich do jutra ważna inaczej muszę szukać dalej czyli sobie poczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wiesz Siedlce to strasznie rozeźlona wioska.trochę bardziej niż 3City i może dlatego.

poczytali posty o tym Twoim raju na ziemi, nie tylko finansowym i podnieśli cenę :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bajeczka ze szef zle przekazal info pracownikowi to jakas bzdura, z reszta dlaczego nie ustalales warunkow sprzedazy z wlascicielem od początku tylko z jakimś mietkiem? Pewnie tak jak pisal pete poczytali posty albo jest zainteresowanie autem i stwierdzili że sobie podniosą cene a zeby to miało rece i nogi zrobili manewr z cena netto/brutto.

Dzialanie żonki tylko to potwierdza, będzie bajerować że nie chce sprzedac za bardzo auta bo przeciez ono jest takie fantastyczne...wszystko po to zebys tak pomyslal i zgodzil na wyzsza cene.

Ja bym olał krętaczy, sam pisałeś że to jacyś dziwacy. Mają kase a mimo to żyłują żeby jeszcze coś więcej urwać mając gdzieś wcześniejsze ustalenia, żalosny ten brak szacunku dla drugiego czlowieka, znam ja takich "szefuf"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czegoś takiego nie widziałem... Mogę na podstawie tej próby zakupu napisać krótka powieść pt: 335 i ich troje. Nagle się okazało ze wielki szef źle przekazał info pracownikowi który miał zająć się sprzedażą... Potem do akcji wchodzi żona szefa/właściciela która chyba boi się ze z powrotem będzie musiała jeździć swoim autem i robi wszystko aby auto ssie nie sprzedało. Pierwotne ustalenia są nie ważne jest nowa cena i tyle. Na dodatek chcą dopłaty do 19tek lato, czyli tak cena to netto teraz 52 tys z felga mi chcą 54,5... A najgorsze ze mam decyzję leasingu hehe i teraz jakakolwiek zmiana ceny + to negat i odmowa. Bzdura dziwni ludzie na maxa . Przy tej cenie to zaczyna słabo wyglądać to ubezpieczenie i ok 10 tys na naprawy i serwis w dupe. Szkoda... Moja propozycja dla nich do jutra ważna inaczej muszę szukać dalej czyli sobie poczekam

 

 

Znam ludzi ktorzy maja kase i jak. Chce sprzedac auto to ile im powiem tyle jest i koniec tematu :cool2:

 

Nie ma nic złego zeby na dobre nie wyszło :cool2: pamiętaj moze to na twoja korzyść tak jest ze głupieją z tym autem

I nie kupisz sobie skarbonki :cool2:

Ja jak pisałem wcześniej nigdy bi turbo z takim przebiegiem bym nie kupil .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając sam samochód - jego przebieg.

Osobiście unikam wszelkich samochodów po leasingu, odkupów, wykupów itd - mam pewne zdanie na ten temat które często się potwierdza.

Sprzedawcy takich pojazdów stanowią kolejny szczególny typ użytkownika.

W większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakładasz że chachment jest tylko chachmentem przy sprzedaży ? Przy serwisie, zgodności z prawdą treści ogłoszenia, kwestii rejestracji już nie ?

Przecież to styl życia i przekłada się na wszystko.

Skoro ktoś chce przyciąć na oponach to inne koszta poniósł bez szemrania a wąż w kieszeni leżał spokojnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się "spuszczaliście" że nie ma na rynku innej 335i z f-vat że sprzedający doszedł do wniosku że ma niepowtarzalną perełkę i podniósł cenę :mrgreen:

 

Tak jak mówi Mikan - to styl życia, skoro przycina w ch.... na jednym to nie ma co wierzyć w pozostałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wiesz Siedlce to strasznie rozeźlona wioska.trochę bardziej niż 3City i może dlatego.

poczytali posty o tym Twoim raju na ziemi, nie tylko finansowym i podnieśli cenę :norty:

:mrgreen: Szkoda dla auta że się nie dogadaliście, auto by się ze wsi wyrwało i pojeździło po świetnych drogach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no i w świetnym klimacie wielkomiejskiej lokalno-patriotycznej burżuazyjnej wioski jaką jest 3City :mrgreen:

nie to co reszta zabiedzonego beznadziejnego kraju :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chora akcja i tyle... Wątpię że czytali a nawet jak tak to normalnie tu gadamy... Nie chce mi się juz myśleć o tym... Tak miało być ;-). A kolega tu teraz dogaduje bo trochę pocisnalem z mniej ogarnietymi rejonami Polski. Sorry ale tak niestety jest... Bardziej mi chodziło o to ze nasz piękny kraj i tak się pięknie rozwija tu szybciej gdzie indziej wolniej. Ale jak mój znajomy po 15 latach przylecial z USA nie mów uwierzyć jak się Gdynia zmienila. Ja odpuszczam to auto. Szukam czego innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja, szkoda ze trafiles na takich ludzi....

 

 

szukaj dalej 335i, przebieg to sprawa drugorzędna, 90% "polaczkuf" na tym forum jezdzi autami 300+ z "ksiużką serwisowom", w której potwierdzone jest 150 tyś przebiegu :cool2: hehe, wałkowałem kiedyś temat, 2k pln i masz nowa historie serwisowa w BMW, książkę i zakodowane wszędzie przebiegi...

Ja miałem 335i był to świetny daily car, w dwa lata zrobiłem ponad 70 tyś km i auto dalej jezdzi... z przebiegiem 250k na seryjnych turbinach po programie... a auto latało po poznaniu, nurburgringu .... było użytkowane ostro, ale z głową.

 

 

Powodzenia i nie życze abyś więcej trafił na takich debili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.