Skocz do zawartości

E92 BMW 330 KŁODZKO/BOGUSZYN WBAWB71420PW98382


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromną prośbę odnośnie opinii dotyczącej tego samochodu.

 

http://autocentrum1.otomoto.pl/bmw-330-full-opcja-gwarancja-mozliwa-zamiana-C35134556.html

 

Mieszkam ok 300 km od miejsca w którym można go obejrzeć. Na zdjęciach wydaje się przyzwoitą propozycją, jednak jak każdy z nas wie, nic nie zastąpi weryfikacji pojazdu w rzeczywistości.

Czy być może ktoś oglądał ten pojazd i mógłby podzielić się opinią na jego temat. Nie chciałbym tracić całego dnia i przejechać 600 km jeżeli samochód nie jest tego warty.

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez icecoollp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin skopiowałem z otrzymanego maila. Napisałem ponownie z prośbą o sprawdzenie czy nie nastąpiła pomyłka, ale zgadzam się, to dziwne.

Jestem świadomy niskiej ceny pojazdu, dlatego jak widać, podchodzę do oferty dość sceptycznie. Jednak muszę przyznać, że oglądałem samochody 2 razy droższe i ich też nie kupiłem - cena nie zawsze jest wyznacznikiem stanu technicznego, choć przyznam, że raczej nikt nie chce sprzedać samochodu poniżej wartości. Co do sugestii, że jest to cena poliftingowej E46 chyba się większość z nas zgodzi, że nikt by tyle za E46 nie chciał zapłacić, prawda?

PS Tańszych 330 obecnie nie widziałem :?

Ponieważ oferta jest - nazwijmy to lekko podejrzana, dlatego pytanie skierowałem do osób, które ewentualnie miały kontakt z tym pojazdem, a w związku z tym mogą powiedzieć, że przynajmniej jest zgodna z zawartymi fotografiami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.